Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha le akarjátok rázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha le akarjátok rázni a pasit, akkor hazudtok?

Figyelt kérdés
Múlt héten a mozi előtt megláttam egy lányt, nagyon megtetszett. Mozi után az előtérben a barátnőjével ült az előtérben beszélgettek... Gondoltam, odamegyek hozzájuk, mi bajom lehet...:) na, odamentem a lányhoz, kicsit bátortalanul ugyan, de megkérdeztem, h. valahogy meg lehetne-e ismerkedni vele? Erre mintha meglepődött volna, és azt válaszolta, "barátom van, köszi". Mondtam, h. rendben, köszi, majd elmentem. Hogy tényleg volt-e barátja, vagy csak le akart rázni, nem tudom. Van ennek valamilyen látható jele?
2012. nov. 16. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat hogy ha nem akarjuk megbántani az illetőt, akkor kitalálunk vmi más kifogást. De ez a fiúknál is ugyanígy van
2012. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gagyi szöveggel mentél oda, azért kaptad ezt a választ.
2012. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert ha van neki ha nincs, akkor sem akart veled megismerkedni.
2012. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha szemezel vele kiderül hogy tetszel e neki. Ha meg nem, akkor így jártál, majd máskor sikerül :)
2012. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát valaki igen,valaki nem.Ezt nem tudhatni.

Én viszont meg szoktam mondani az igazat és rossz érzés,hogy elkezdenek pampogni nekem,hogy miért kamuzok, mondanám meg az igazat inkább..

2012. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a szöveg könyörgöm?:D Odamész és rögtön így kezded: -Sziasztok! Xy vagyok, láttam távolról hogy miylen magányosak vagytok ezért ide jöttem hogy felviditsalak titeket. Hogy tetszett a film? Ugye hogy jó volt? bla bal bla. A lényeg hogy dumálj. Mondja hogy van barátja? Akkor mivan?:D lehet csak kitalálja:D Ha meg nem akkor meg maradtok ismerősők azt ha szabad lesz valamikor esetleg lehet rá hajtani. Ha iylet mond neked a csaj hogy van barátom mond azt hogy:- Tényleg? Nekem is vannak barátaim. // azt nyomd tovább a dumát neki. Ha elkezdenének oltogatni, ne foglalkozz vele mintha meg se hallanád, vagy játsz rá. Aztán hogy lássák hogy azért nem hagyod magad ilyen enyhe oltásokat te is mondhatsz nekik, csak ne olyat amin faképnél hagynának:D Mindenhez meg van a megfelelő duma csak ne süljél fel. Ha meg még is meg történik, szard le hagyd úgy őket hogy azt mondod nekik.- "Hát jó ha nem akartok ismerkedni velem, nem gond, úgy is más dolgom van. Na sziasztok!" Még van több millió csaj azokon kívül azt tartsd észben:D


21/F

2012. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Miért volt gagyi a szöveg? Ott volt a barátnője is, úgy voltam vele, h. jobb, ha őszintén-kedvesen kérdezem meg, hogy lehetne-e vele megismerkedni. Ha egyedül lett volna, talán máshogy próbálkoztam volna.

Elfogadom, h. gagyi a szöveg, de akkor hogy kellett volna csinálnom? A nagyonfájtmikorleestélazangyalokközül nagyon béna, a "hogy tetszett a film?" Kérdést meg inkább akkor tettem volna fel, ha egyedül van...

2012. nov. 16. 23:56
 8/14 A kérdező kommentje:
??? Tessék?! Biztosan én vagyok hülye, de... a lányok helyében biztos egy baromnak néznék egy olyasvalakit, aki ismeretlenül eljezd baromságokkal jönni, és nem veszi a lapot, ha le akarom rázni... Ennél azért komolyabb vagyok... De persze kehet, h. rosszul gondolkozom.:)
2012. nov. 17. 00:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Heee én is így gondolkodtam. Más világot élünk. Ne gondolkozz ha nem indulj elébe. Ez a baj itt. Ne próbáld megfejteni a nőt mert biztosan nem úgy fog reagálni ahogy gondolod. Kedveséggel nem fogsz csajt szedni. Oda duma kell, azt rá érsz utána kedvesnek lenni majd. Van dumád nyerd ügyed van. Kedves vagy? Kiröhögnek vagy lehajtanak. Ezt tanuld meg.
2012. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Annyiban rosszul gondolod, hogy ez egy szűrő is. Legelőször azt szokták feltételezni, hogy minden fiú csak dugni akar. A nagyon rámenősek akik tényleg csak dugni akarnak, általában el is szokták érni a céljukat..azért. Valóban nem kell azonnal elrohanni, csak teszteli mennyire vagy kitartó, hogy elérd az álmaid. De van azaz eset, mikor tényleg nem jössz be a csajnak semmilyen módon. Azt észre fogod venni. Ja és ne félj egy kicsit húzni a csajok agyát, őkis hasonlóképp tesznek.
2012. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!