Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igazság ezekben a netes ismerkedési tanácsokban? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik, hogy ezeknek csak annyi értelme van, hogy az olyan embereket, akik bármit megtennének csakhogy legyen már egy barátnőjük, akiket a nők nem tekintenek férfinak, segíti ráébreszteni a helyes gondolkodásra, önértékelésre.

Mert ha tud pont fordítva gondolkodni, mint eddig, akkor a két szélsőség közt megtalálja és meri önmagát adni, és nem görcsöl rá azért, mert nagyon bejön neki a nő.

Amúgy meg gyerekes mód ki vannak ezek sarkítva.

Az a stílus meg, amit ezek szerint be kéne építenem a személyiségembe, egy érett nőt nem hiszem, hogy meghat.

Olyan, mintha kis hülye elkényeztetett p.csák megfektetésére írták volna.

Náluk bejön, mert megszokták, hogy mindenkit megkaphatnak.


2012. nov. 17. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek az igazságnak gondolt dolgok... Azt ki mondta, hogy ezek az elkényeztetett p...ák mindenkit megkaphatnak? Olyan szinten embertelenek,hogy nem is tudnak felizgatni:D:D Nincs bennük semmi nőiesség..próbálkozott nem egy ilyen nálam és koppantak is.
2012. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálad próbálkoztak, Mit tudsz te? Csak azért kérdezem, mert ahhoz, hogy egy ilyen p..a vegye a fáradtságot és lépjen, nagyon különleges fickónak kell lennie az illetőnek.
2012. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tudok, de lépnek irányomban. Talán mert látszik rajtam,hogy teljesen hidegen hagynak, vagy nem tudom, bepróbálkoznak aztán meglepődnek, hogy továbbra sem érdekelnek a mű nők:D:D
2012. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!