Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, facebokon kezdtün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, facebokon kezdtünk el komolyabban beszélgetni nemrég tettem neki egy hülye igéretet hogy megcsókolom de az az igazság hogy nem nagyon akarom betartani! Valaki segitene hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és egy városba lakok a fiuval sürgőős válaszokat légysziives !!!
2012. nov. 16. 16:27
 1/3 anonim válasza:

Óóó hát ez nehéz.Én is 13 éves vagyok ,és én ilyet nem tennék.Na mindegy.Amit tudnék segíteni:

Ne beszélj vele mostanában..egy kicsit távolodj tőle..

Nem tudom.De miért igérted meg?

2012. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kötelező.Mondd meg neki hogy mégsem fogod még megcsókolni.Nem is olyan nehéz ugye?

(egy jó tanács:a vesszők használata megkönnyíti a válaszolók számára az olvasást)

2012. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek távolodjon?Az majd biztos megoldja a helyzetet.
2012. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!