Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire következtessek ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire következtessek ebből?

Figyelt kérdés

Gyakran (szinte minden héten péntek-szombat) járunk egy szórakozóhelyre két barátnőmmel, és nagyon megtetszett az egyik pultos srác. Ha dolgozik, mindig hozzá megyek italt rendelni, de mivel nagyon elfoglalt nem tudonk beszélni. De azért úgy érzem tetszem neki. Egyszer mikor a kültéri pulton volt, akkor egy picit volt alkalma kozeledni, de csak egy picit. Egyebkent egyszer azt is mondta, a ház vendege voltam.:) meg mindig probál valahogy kedvezni nekem.


Viszont tegnap este egy másik szórakozóhelyről visszaérve a városba még beugrottunk egy italra ugyanerre a szórakozóhelyre és két lánnyal beszélgetett, civilben érkezett akkor. Amikor néha odapillantottam, nem láttam semmi jelét annak, hogy lenne köztük valami, de az egyik lánnyal mindig "együtt mozogtak" mentek ki egyszer a parkolóba vagy cigizni. Zárás előtt még gondoltam elsuhanok mellette (pont elég csinosan voltam felöltözve, dress, csizma) és láttam, hogy csajok ide vagy oda utánam fordult:))

Kifelé menet pedig pont utánam jött ki az ajtón és éreztem valami kérdeznem kell tőle, ami úgy hangzott, "mi az, te még a szabadidődet is itt töltöd? :)" (nem szó szerint, mert angolul zajlott a beszélgetés) Azt mondta dolgozott, csak itt ragadt. Aztán már távoznunk kellett a helyről, mivel tényleg zártak.


Mi a véleményetek?



#pultos srác
2012. nov. 17. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi..
2012. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neki a munka köri leírásában van, hogy kedves és figyelmes esetleg flörtölő legyen a csajokkal.
2012. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt is itt vagy? Menj oda, és próbálj meg vele beszélgetni, ha udvariasan lepattint, azt észre fogod venni.
2012. nov. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!