Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » West end city meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

West end city meg ilyen helyeken hogy szólítsak le egy 20 25 éves nőt úgy, hogy ne legyen túl nyomulós, de éreztessem is, hogy nőként tetszik és szeretnék vel találkozni, hogy jobban megismerhessem?

Figyelt kérdés

Vannak akik szerint előbb csak barátkozni kell a nőkkel, de ez nekem elég undorítónak tűnik, meg aztán csodálkozik az ember, hogy ő is csak barátként tekint rám.

Ugyanakkor ha őszinte vagyok akkor meg azt gondolhatja, hogy csak szexelni akarok?

Valami középút csak van.

Hogy adjam a tudtára, hogy tetszik is, mint nő, de nyilván előbb csak ismerkedni szeretnék, hisz engem sem kaphat meg bárki csak azért, mert tetszik kívülről.

Nem is értem, miért gondolná egy normális nő, hogy csak szexet akarok azért, mert megmondom nyíltan, hogy tetszik, hogy tisztázzuk a helyzetet, hogy nem csak barátkozni szeretnék.

Mondjuk nekem evidens, hogy ellenkező neműek nem csak barátkozás céljából ismerkednek, csak ilyet még nem csináltam, és szeretnék tisztába lenni, hogy nehogy elrontsam, ha egy olyan lánnyal találkozok, aki annyira bejön, mint álmaim nője.


2012. nov. 18. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
ha határozott vagy, udvarias és jófej, akkor nem fogják félreérteni.. az én barátom is kerek perec megmondta, hogy mit szeretne, de emellett úriember maradt, azóta is úgy kezel mint egy királylányt, épp ettől lesz ő a hercegem :) minden tiszteletem az övé.. :)
2012. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!