Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha majdnem minden nap beszélün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha majdnem minden nap beszélünk és már túl vagyunk pár randin, akkor ez már járás? Vagy mikortól számíthat ez kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ha megfogja a kezedet közterületen és úgy mutat be másoknak, mint a barátnőjét. de amúgy nagoyn relatív..
2012. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már az első randi óta kézenfogva járunk...Bemutatásra még nem került sor, de nem is volt ilyen szituáció.
2012. nov. 18. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hátööm, igazából, kérdezz rá hogy most akkor jártok e. :D
2012. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tulajdonképpen már járásnak számít, megcsókoltátok egymást?:D Mert ha igen akkor szerintem tudod a választ.
2012. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már az első alkalomkor. Azóta meg minden találkozás alkalmával, ez már alap...:) Még nem feküdtünk le egymással, de ez szerintem korai is lenne, de ez is megtörténhetetett volna az egyik alkalomkor. Szóval akkor ez járásnak számít már? Én nem akarom tőle megkérdezni, az olyan béna...A szavaiból kivéve hosszabb távra tervezhet velem, mert jövőbeli eseményekről is beszélgetünk.....
2012. nov. 18. 23:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jártok.
2012. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!