Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem sikerül sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül sosem kifognom ilyne kis aranyos, szeretgetős, ölelgetős, érzelmes, gyengéd lányokat, most én vagyok peches vagy nincsenek is ilyen lányok már, akik ne lennének foglaltak?

Figyelt kérdés
Most is egy lány, akivel randizgatok, sosem kezdeményez, sosem ölelget meg magától vagy csókol, puszil meg, búj hozzám, mindent nekem kell kezdeményezni, demég akkor sem érzem a részéről, hogy olyan szeretgetős típus lenne, mindig azt csinálja, amit én, hagyja, hogy megcsókoljam meg bármit szinte, de ez így nekem nem okés, én olyan lányt szeretnék, aki magától is képes kimutatni, hogy szeret és hozzám bújik, ölelget, puszilgat. Ha ez a lány is így viselkedne biztos megszeretném, de így nem megy és szerintem tovább fogok lépni. Olyan rideg, érzéketlen, nekem meg egy gyengéd, szeretgetős, odabújós, szeretetéhes lány kéne, aki örülne, ha megölelgetném és magától is bújna hozzám, nem csak, ha én lépek.
2012. nov. 18. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok/lennek, megis az osszes pasi kivetel nelkul agyba akar vinni az elso randin. Most akkor mi van? :)
2012. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én is ilyen vagyok, és engem is mindig csak meg akarnak rakni : (
2012. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Asszem az a gond, hogy ha megpuszilom vagy megolelem akkor mar rogton azt gondoljak, hogy szabad a palya. Szoval manapsag mar inkabb tartozkodo vagyok. Elso voltam amugy.
2012. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

No ezt a kérdést én is feltehetném...Köszönöm,hogy kiírtad. :D

Ilyen lányt keresek én is."De jól elbújtak."

2012. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy lány addig örüljön, amíg dugni akarják, biztos idegesítő ez, de mégiscsak jót jelent.

Neked pedig a nők szerelméért meg kell dolgoznod. Sajnos az nem jön olyan gyorsan :(.

2012. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kövér és/vagy apakomplexusos lányok.
2012. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lennék, de nincs senkim... 22/L
2012. nov. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!