Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek mennyire imponál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mennyire imponál ha egy férfi igazi sportember?

Figyelt kérdés
Hetente akár 6-8 órát is sportol. Jó formában tartja magát, eljár konditerembe, úszni, teniszezni stb...
2012. nov. 19. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Meg tudják érteni, hogy a sport időt igényel. Az átlagban napi 1 óra pedig nem olyan sok idő.

Nem viccelek, de az 1-es hozzászóló rólam írt. Még a kék szem és a fiatalos arc is illik rám.

A tapasztalatom az, hogy tetszik a nőknek, ha valaki sportos. De attól tényleg meg tudnak ijedni néhányan, hogy nem tudják tartani veled a tempót.

A másik hátrány, hogy ismerkedésnél könnyen izomagynak gondolhatnak.

2012. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"a frusztrációdat kérlek ne itt vezesd le..."


Már bocs, de milyen levezetésről beszélsz? Teljesen normális választ adtam szerintem, nem a nőknek szóltam be. Egyszerűen ez a tapasztalatom. Hozzátenném, az utánam következő válaszok is nekem adnak igazat, nem értem a problémád...

2012. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te frusztrációs, jaja, amit írtál a nők 5%-ra jellemző, de a többire nem. Mire jó ez az általánosítás? Az én környezetemben senkinek sincs üzletember barátja,férje. Pedig nem nyomoroncok.
2012. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon imponál.Rengeteget sportolok, van,hogy hajnalban,iskola előtt elmegyek futni,késő este is, és ugye még az edzések,néha kondi. Hétvégenként is korán kelek,mert utaznom kell az egyesülethez. De sajnos még nem találkoztam olyan sráccal aki ezt tolerálná. Sokszor ez miatt szakítottam,vagy meg se próbáltam valakivel. A sport az első,és ezt nem tudják megérteni. Nagyon örülnék,ha lenne olyan srác akivel együtt tudnám ezeket csinálni.
2012. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Te frusztrációs, jaja, amit írtál a nők 5%-ra jellemző, de a többire nem. Mire jó ez az általánosítás? Az én környezetemben senkinek sincs üzletember barátja,férje. Pedig nem nyomoroncok."



Az üzletemberes megjegyzést nem én írtam... Igaz, nem azonosítottam magam, de a százalékok alapján könnyű kikövetkeztetni, hogy a második hozzászóló voltam.


Mindössze annyit akartam mondani, hogy az ilyen komoly sportot csak azok a nők értékelik, akik maguk is nagyon komolyan űznek valami szabadidős tevékenységet - ami nem feltétlenül sport. Aki nem csinál hasonlót, az legfeljebb azt találja imponálónak, hogy a pasi sikeres valamiben, valamint izmos és erős, a többiről azt sem tudja, mi értelme van, és sérelmezni fogja, hogy azt a rengeteg időt nem vele tölti el a srác. Ennyi, semmilyen frusztrációm nem került levezetésre ezzel a közléssel!

2012. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!