Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy átlagos férfi minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos férfi minden nap leszóítana 5-6 ismeretlen nőt, akkor egy hónap alatt hány olyan lányt találna, aki az "igazi" lenne számára?

Figyelt kérdés
Eddig nem szólítottam le idegen nőket, persze nem azért mert félek tőlük, hanem mert nem tudom, hogy mennyire hatékony módszer ez. Szerintetek érdemes ezzel próbálkozni? Volt már akinek bejött?
2012. ápr. 22. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ha adsz 1-2 tippet hogy szólítsak le egy nőt aki nem hiszi egyből hogy egy perverz állat vagyok,akkor nagyon szívesen tesztelem is neked a dolgot.
2012. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy egy nagy népsűrűségű nagyobb városba átlagosan 500-700 méteres körzetbe szerintem mindig lenne egy "igazi" .
2012. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Elmondjam Neked??? Minél több nővel ismerkedsz meg, annál nagyobbak lesznek az igényeid és ergo annál kevesebb az esélyed, hogy megtaláld az "igazi"-t. Szóval tapasztalatból nem ajánlom, hogy ez legyen az életcélod. :)
2012. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én heti 2-3 randit is alig tudtam kezelni. Kevertem a neveket. Igaz, ebben volt netes ismerkedés is bőven. De ha mindegyikkel randiznál, akkor az minimum napi 10-12 óra randi.
2012. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
leszólítani jó, mert nekem mindig bejött. 1. v. 2-szer nem
2012. ápr. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!