Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csendes lányok? Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes lányok? Hogyan lehet találni ilyen konszolidáltabb lányokat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok . pl : d
2012. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És leszel a barátnőm?:D

16/F

2012. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem túl szűk közönséget céloztál meg a konszolidált szó használatával. a női népesség csekély része fogja csak érteni a kérdést :D
2012. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csendesebb vagyok, de inkább nagy társaságban, ha a barátnőmmel vagyok tudok hangos is lenni:) de ismeretlenekkel inkább halk, visszahúzódó vagyok.
2012. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Akárhol. Ha mondja egy lány, hogy nem bulizik már valszeg ilyen. Park, kávézó, könyvtár, étterem.
2012. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt. Én is... :) 17l
2012. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Oda mennél egyáltalán egy egyedül üldölgélő lányhoz ha kávézik?
2012. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
21:29 : Igen, mivel egyedül van és valószínűleg nem is vár már senkire, hiszen már kávézik. :)
2012. nov. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!