Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csók? Mert én ma csókolóztam és valahogy mintha egy pillanatra megállt volna körülöttem minden annyira gyönyörű volt 17/F

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
izgultam miatta, természetesen olyan érzés volt, mint amikor éveket dolgozol egy célért és végül eléred.
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó volt.Csak nem tartott sokáig.De hamar követte a második
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, álltunk, és kis puszikból csók lett,. és annyi járt a fejembe: jézusom, most van az első csókom..:D
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az első csók rossz volt.(fogadásból történt egy bulin)az első szerelmes csók viszont elmondhatatlanul k*rva jó volt,megállt az idő,csak ő és én voltam,nem érdekelt akkor semmi caak ő.és romantikus is volt.este fele felültünk egy garáuzstetőre beszélgetni és ott történt meg.:").de sajnos vége..:"(de sztem levehető h még mindig szeretem..:c
2012. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egy virágos réten történt, egy mézédes cukormázból készült óriáskerék tetején, miközben rózsaszín, bolyhos fókabébik pancsoltak a nyálas hüvelyváladékkal teli tóban a rét közepén. A háttérben Celine Dion szólt.


22/F

2012. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Hűűű háát az első? Sétáltunk, és megálltunk egy játszótéren, mert szimpatikus volt.. este, holdfény, kb minden tökéletes. Egy kicsit nehézkesen ment, mert a lánynak nem az volt az első, picit feszengtem, de aztán rászántam magam és maga volt a mennyország. Az idő? Igen az megállt, de minden más is. Rég volt, jó volt, szép volt. :)
2012. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
velem úgy volt hogy mi is puszikat dobáltunk egymásnak és utána egy szájra ment véletlenül és úgytörtént de hogy én milyen boldog vagyok istenem ezt alig tudom leírni (:
2012. nov. 19. 21:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Oh, régi szép idők :) Én nagyon izgultam előtte, és elkövettem azt a hibát, hogy a csók közben kinyitottam a szememet. Olyan átélés látszott a srác csukott szemű mimikáján, hogy belenevettem a szájába :) A második azért már izgatóra sikerült.
2012. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
pedig régebben paráztam hogy nem fogok tudni jól csókolni :/ de amikor csókolóztunk akkor nem is féltem attol hogy nem tudok jól csókolni egyszerűen kikapcsolt az agyam.. és a lány monta a végén hogy eléggé jól csókolok pedig ez volt az első! :D
2012. nov. 19. 21:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Megállt az idő körülöttünk.......mikor abbahagytuk 25 évvel öregebb volt minden rajtunk kívül.


Már akkor is gyanús volt, azóta megalkottam a csókkal működő időgépet, és milliárdos vagyok.

2012. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!