Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csók? Mert én ma csókolóztam és valahogy mintha egy pillanatra megállt volna körülöttem minden annyira gyönyörű volt 17/F

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 21:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:)
2012. nov. 19. 21:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, nekem az elsõ nagyon rossz volt, mert olyan lánnyal volt, akibe nem voltam szerelmes...és õ se belém.

Csak bosszant, mikor erre a lányra gondolok, azóta meg nem jöttem össze senkivel. :/

18/F

2012. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nekem ő lesz az első de igen hosszú távra gonduljuk a kapcsolatot :)
2012. nov. 19. 22:02
 14/15 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Azért az ilyen rosszindulatú kommentelőknek kíváncsi vagyok mi történhetett a múltjában, hogy egy ilyen élményt ennyire elpoénkodnak. Kevés olyan pillanat van az ember életében, amit egy életre megjegyez, és szerintem az első csók biza közte van... Hmmmm az a pillanat... :) És fura, mert én is úgy gondoltam hogy "fú de béna leszek", aztán még magam is meglepődtem mikor a "dolog" zajlott, hogy mekkora jó vagyok. :D
2012. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első egyáltalán nem volt jó... kicsi voltam és tapasztalatlan és csak azért hagytam a csávónak, hogy megcsókoljon, mert nem tudtam hogyan kell lekoptatni egy csávót... hát azóta megtanultam:) de annak ellenére nekem ilyen igazán megáll az idős, igazi mesébe illő csókom még nem volt soha, pedig sok mindenkivel csókolóztam már...:(
2012. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!