Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerhetném meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Már hetek óta filózok azon, hogy merjek e odamenni a lányhoz e vagy sem. Szóval ő a lány 18 és én is 18F, egy helyen lakunk viszont borzasztó keveset látom és közös ismerősünk sincs nagyon. Nagyon aranyos lány borzasztóan szeretnék vele megismerkedni, de nem tudom mi tévő legyek. Írjak neki e-mailt talán, de az nekem nagyon nemjön be meg lehet neki sem. Valahogy csak muszáj lenne lépnem. Mit javasoltok? Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 15. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
ha esetleg maradna az e-mail? Lányok ti minek örülnétek? Mondjam meg csak őszíntén és természetesen, hogy nagyon aranyosnak találom és szívesen megismerkednék vele?
2009. aug. 15. 22:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem "véletlenül" fuss vele össze,kezdjetek el beszélgetni és a többit majd meglátod
2009. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
vedd elő a farkadat, kezdd el pörgetni, és ordítva fuss felé, hogy "VIGYÁZZ, HELIKOPTEEER!"
2009. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha tudod hogy merre jár,vagy hova jár szórakozni,akkor te is menj oda...az a lényeg hogy a lány ne érezze hogy bénázol!Az a legrosszabb!Legyél magabiztos.:)Az minden lánynak bejön.

De a Helikopteres variáció se rossz:D

2009. aug. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

looooooooooooooooooooooooooooool :D

helikopteres nagyon nagy könnyesre röhögtem magam:D:D:D


menj oda hozzá beszélgetni

2009. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!