Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarod kérdése:

Miért van az, hogy nem találok magamnak egy rendes lányt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy jó képűnek mondott srác vagyok akinek nincs semmi defektje de valahogy nem találok párt magamnak. Elég romantikus hajlamú vagy de nem nyálas és nem is tapadós. Egyszer kétszer megjátszottam azt, hogy nem vagyok ilyen na akkor meg bunkónak néztek. Abból meg már kinőttem, hogy zsebszexpartner legyek és abból meg majd lesz valami. Amúgy meg ez szerintem gyomor forgató... Szóval hol vagytok rendes lányok?
2011. nov. 1. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
jóképűnek mondott - ez itt a baj. Általában a jóképűnek mondott srácok koránt sem jóképűek.
2011. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt saját magadtól kéne megkérdezned nem tőlünk!!

Sajnos hiába fényezed itt magad!

2011. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most nem magam fényezem lehet olyan válasz ami nem e-körül forog? Köszönöm
2011. nov. 1. 22:22
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Valószínűleg a hozzáállásoddal van baj. Nem vagy elég rámenős és férfias. A rámenős nem azt jelenti, hogy tahó módra viselkedsz. Az azt jelenti, hogy felizgatod a lányok fantáziáját. Nem testtel, nem obszcén utalásokkal, csak kacér szavakkal és jelzésekkel!!! Legyél egy kicsit határozottabb, lássák, hogy tudod mit akarsz, de ne legyél paraszt, se akaratos, se frusztrált. Csak add önmagad és legyél figyelmes!
2011. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nah ez egy sokkal de sokkal jobb válasz köszönöm. De ha nem vagyok ilyen és így viselkedem akkor nem adom Önmagam. Am nem szeretek ilyen tolakodó lenni és talán nem is nekem való az akinek ez tetszik.
2011. nov. 1. 22:37
 6/10 Smartguy86 ***** válasza:
Szerintem annyi még belefér, hogy figyelmes és határozott legyél :D Ha ezzel nem lennél önmagad, akkor nehéz dolgod lesz a nőkkel. :P
2011. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És persze legyél jó kiállású és magas,férfias is:) (180-190cm körül,széles váll,ne 40kilós vasággyal és ne is kigyúrt... )

Na és a humor.Szerintem ez is kell,de nagyon.Jó pillanatban,jó poénokat mondani,viccelődni,megnevettetni a nőket.Ez igencsak nehéz,mert sokan nem veszik a lapot.


Ha rád azt mondják,hogy jóképű...ez nem mond nekem semmit.

Te magadat mégis miért tartod jóképűnek?Mi az ami tetszik önmagadban külsőre is és belsőre is?Ha sok ilyen tulajdonságod van,akkor az tök jó,mert rendben vagy belül :)

24N

2011. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok ;)
2011. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nocsak,nocsak :)
2011. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves #7-es (jobb híján)

Most ezekre válaszoljak neked?

2011. nov. 2. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!