Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan kereshetek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan kereshetek és találhatok barátokat és társat 30 éves szingli nőként?

Figyelt kérdés

30 éves szingli nő vagyok. Jelenleg nem sok lehetőségem van arra, hogy párt találjak. Kis faluban élek nem régóta, ahol szegényes a felhozatal, és nem is tudok beilleszkedni ebbe a közösségbe. A velem egykorúaknak már családjuk van.

Jó lenne hasonló cipőben járó, hasonló korú nőket találni (de fiúk is lehetnek), akikkel el lehetne menni ide-oda. Néha egyszerűen csak azért, hogy kimozdulhassak ebből az ingerszegény környezetből, mert megbolondulok.


2012. nov. 20. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
a falu fiatalabb tagjaival nem tudsz elmenni valamerre?
2012. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:
el nem hiszem h nincs a közelben egy nagyobb város ahol tudnál szórakozni járni,nem mongóliában élünk ahol 1000kmes körzetben nincs semmi...
2012. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
úgy értem ha ismersz néhányat, eljárhatsz velük szórakozni pl a kocsmába, bulikba
2012. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt.

Úgy, hogy írsz!

;)

2012. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy kaptál már néhány privát üzenetet. Főleg férfiaktól.
2012. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Randizás topic...
2012. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kb. korod beli vagyok. nem feltétlen párkapcsolat miatt, de én elmennék másokkal, lánnyal néha ide-oda csak úgy.

F

2012. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nemrég óta lakom itt, kevés embert ismerek. De azt nagyjából feltérképeztem, hogy itt az esélyeim a nullával egyenlőek. A korombelieknek mint már írtam családjuk van. A tőlem fiatalabbak középiskolába egyetemre, fősuliba járnak, és kollégisták, mert itt természetesen nincs középiskola, se felsőoktatási intézmény... Azok a fiatalok, akik nem járnak egyetemre vagy fősulira, azoknak meg már szintén családjuk van.
2012. nov. 21. 18:40
 9/9 A kérdező kommentje:

Elsősorban tényleg barátokat, haverokat szeretnék találni, és majd persze párt is jó volna.

Szexpartnert itt is találnék, de kösz, inkább nem, több okból sem.

2012. nov. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!