Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha 19 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 19 évesen nem volt még barátom? És az, hogy nem jön be senki? Sokáig ábrándoztam egy srácról, de végül sikerült lemondani róla (nős volt). Azóta nem esek bele olyanba, akiről tudom, hogy esélytelen.

Figyelt kérdés
Ez miatt már kaptam olyat is, hogy leszbikus vagyok, pedig NEM VAGYOK az. Normális válaszokat várok.

2012. aug. 31. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ez nem egy verseny. Majd találsz valakit, csak ne görcsölj rajta
2012. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontosan mik az elvárásaid, vagy az ideálod?

Mert lehet hogy túl magasra rakod a mércét!

2012. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez normális,sok lány van ilyen helyzetben
2012. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tőlem (172 cm-től) magasabb, helyes arc, jó humor, megértő, hűséges, ne legyen más valaki az életében (barátnő/feleség/menyasszony) és fehérbőrű legyen. (ne cigány:P) Ne igyon (alkoholt) minden hétvégén, legyen ideje rám. Vagy ez már sok így?
2012. aug. 31. 17:42
 5/10 TOMAtm ***** válasza:

szerintem nem gáz.legalább tudtál a tanulmányaidra időt fordítani.

(küldj egy privit,ha másért nem csak ismerkedni,dumálni néha(munkahelyemen temérdek időm van és szeretem a jó társaságot).

én már több embert is megismertem itt,jókat szoktunk dumálni fészbukkon is.

2012. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok!:DDD

19/F

2012. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem gáz.. jobb mintha annyival pasival lettél volna hogy meg se tudnád számolni.
2012. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nem csúsztál ki az időből, és a "hatalmas" igényeid jó része is inkább az alapértelmezett kategóriába esik, úgyhogy semmiképpen nem vagy reménytelen eset!
2012. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én is ugyanenyi idő vagyok, és nekem sem volt még barátnőm, hogy úgy mondjam keresem az igazit. Biztos, hogy mihamarabb megtalálod. Nem vagyok beképzelt, de azok a jellemzések amiket leírtál illenek rám ;) 19/f


Ui: azt jól teszed, ha nem ábrándozol olyanról akinek nem kellesz, mert én is estem már ilyen hibába :(

2012. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 answer20 válasza:
Énis úgyan ebben a cipőben járok.Érdekes. Minket nagyon nehéz megszerezni és erre légy büszke,mert manapság már nagyon kevés az ilyen.Sokat kell küzdenie annak,aki meg akarja hóditani a szived.De óvatosan.Fontos,hogy jól megismerd az illetőt. Adj elég időt mindenhez és légy türelmes.
2017. dec. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!