Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy srácnak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srácnak nagyon bejöttök és az a srác el is mondja nektek, hogy mennyire oda van értetek akkor az elrémít titeket?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiért rettenet oda vagyok már hetek óta. Tényleg más lányra nem is tudok gondolni, mert csak ő jár az agymban, de személyesen nem ismerjük egymást. A külsejébe, mosolyába, kisugárzásába estem bele és nem bírok ebből szabadulni. Alapból egy magabiztos, igényes srác vagyok, de most azért remegne a gyomrom ha oda kéne mennem hozzá pedig máskor nincsnek ilyen gondjaim. Ha találkozok vele és összeszedem a bátorságom akkor jó ha elmondom, hogy menniyre megbabonázott már hetek óta? Jó ha elmondom, hogy egész nap ő jár a fejemben és szeretném jobban megismerni és nem tudok szabadulni a mosolyától se semmijétől, mert nagyon tetszik nekem? Egy ilyen "vallomás" után lányok megadnátok a számotokat egy srácnak vagy elrémít titeket az ilyesfajta őszínteség?

2012. nov. 20. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem is szimpi a srác,nem rémísztene el.:)
2012. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
F/17
2012. nov. 20. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha helyes, kedves vagy, értelmesen adod elő, külön jó, hogy mersz odajönni és beszélgetni és stbstb, de én azért a helyedben nem egyből a "vallomással" kezdeném, mert az úgy nagyon lerohanós. Adj neki lehetőséget, hogy megismerjen, hívd el akár egy kávéra, teára, sütire stb.

minél több szituáció van ,amiben megismerhetitek egymást, annál jobb és annál jobban tud majd reagálni a vallomásra. de lehet, hogy úgy nem is lesz szükség a vallomásra ,)

2012. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha én is kedvelem akkor nagyon örülnék
2012. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!