Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Örülnétek, ha egy ismeretlen srác rátok írna Facebookon, hogy bejöttök neki? (vagy myvip, iwiw)

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem örülnének neki, mert napi szinten kapják az ehhez hasonló leveleket. (:
2010. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
attól függ nekem mennyire jön be az ismeretlen srác... próba cseresznye.. 15/L
2010. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ha ilyen stílusban adná elő, akkor nem. főleg mivel nem szeretem az olyan fiúkat, akik ennél a pontnál meg is akadnak. inkább, ha olyat ír, hogy szimpatikusnak tűnök neki, és szeretné velem legalább interneten, mailban...stb felvenni a kapcsolatot. ilyesmi ellen sose tiltakoztam, maximum, ha nem kölcsönös a szimpátia, akkor nem kap választ, bár mondom, tálalás kérdése =)
2010. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
NEM, kösz
2010. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én örülnék,de olyan módon ahogy az előző írta:)
2010. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

19/F

2010. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én nem csinálnék ilyet. Tudod mért?


MERT ÉN KÉPES VAGYOK SZEMTŐL SZEMBEN BESZÉLGETNI LÁNYOKKAL. NEM PEDIG MSN-EN, FACEBOOKON, MYVIPEN, IWIWEN ISMERKEDEK VELÜK.


Úgy az igazi, nem pedig az érzelem nélküli kibertérben. Rengeteg olyan ismerősöm van, akiről azt mondanád, ha meglátnád a netes dolgait, hogy "Úúú, mekkora király arc lehet a csávó, hogy nyomja a sódert a csajoknak!" Aztán mikor a valóságban egy társaságban vannak, hozzájuk se mer szólni.

2010. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre,csak van egy lány akit szívesen megismernék.A szomszéd településen lakik,de ellenkező irányba jár suliba mint én.Fogalmam nincs mikor,kivel és hova jár bulizni.Netes csajozásért én sem rajongok,de ez az egyetlen lehetőség,hogy megtudjak róla vmit.Testvérét ismerem,jóban vagyok vele,de elég furán nézne rám,ha azt mondanám bejön a hugod haver.:/
2010. okt. 5. 21:36
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem gáz, nyugodtan írhatsz neki, hiszen nem a netről ismered.
2010. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
nem, a facebook nem arra való, ha ismerkedni akarnék társkereső oldalra regelnék...a közösségi oldal az ismerősöknek és barátoknak van "fenntartva"
2010. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!