Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Lányok, nők szerintetek milyen egy ideßlis férfi aki számotokra megfelel. Mi ami fontos nektek pár választásban?

Figyelt kérdés
Legyen sportos?Esetleg öltőzzön jól ?Legyen izmos?Vagy legyen érdekes ?

2012. nov. 21. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok pénz + nagy farok kombó a tuti!
2012. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legyen pénzes, macsó, "férfias" meg minden amit csak akarsz!
2012. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mitől férfias nektek egy férfi?
2012. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"mitől férfias nektek egy férfi?"


Tőlem aztán hiába kérdezed! Általában ez a nők egyik "igénye". :)

2012. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De most komolyan.....nincs értelmes válasz férfias ....
2012. nov. 22. 00:45
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Ami a legfontosabb, hogy legyen számomra különleges, és már akkor érezzem azt a bizonyos "szikrát", amikor először látom. Legyen okos, értelmes, gondolkodó, és ne legyen átlagos, az is tetszik nekem, ha kicsit furcsa, "elvont", nem hétköznapi ember. :) Fontos, hogy ne legyen nagyképű.

Külső terén pedig az az elvárásom, hogy lehetőleg legyen legalább ugyanakkora, mint én, plusz pont, ha magas (180 és 190 cm közötti), de ha nem éri el ezt a magasságot, az nem kizáró ok, csak nálam ne legyen kisebb.:) Ne legyen túl giccses, túl divatos, túl piperkőc, legyen stílusos, de egyszerű, természetes módon helyes. Ne legyen husis, és kigyúrt sem semmiképp! A vékony/sportos féle a legjobb.


Az összhatás számít a legjobban. Hogy mennyire van "egyben", mennyire fog meg a külsejének és a belsőjének az összhangja, és a kisugárzása.

2012. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
legyen sportos és legyen drága ruhái, magyarul gazdag legyen :)
2012. nov. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
magas,jóképű,izmos,izléses,gazdag :)
2012. nov. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jóképű, izmos, nagydumás, paraszt. Ha ezek hiányoznak, akkor egy esélye maradt, legyen gazdag.
2012. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

:D Latom a legtobb valasz ferfiaktol erkezett, akik raadasul nem tul sieresek a noknel. Ennek egyik oka lehet, hogy csak a kulsot nezik, es azok a csajok akik ilyen diszkoba jaros ribik, tobbnyire tenyleg a penzre mennek, tisztelet a kivetelnek.

Na de vissza a targyhoz. En szeretem a vekony testalkatot, izmos ne legyen tulzottan. Legyen eroteljes, kiforrott szemelyisege. Legyen kedves, baratsagos, es szexualisan elegitsen ki. Szeretem a hosszu haju ferfiakat, a szemszin mindegy, a haja inkabb legyen sotet, bar ezen nem mulna egy kacsolat. A kor is mindegy, lehet kicsit fiatalabb, viszont sokkal idosebb ne legyen. Nekem a penz mindegy, mivel kepes vagyok magamrol gondoskodni, szeretek dolgozni. Annyi, hogy persze ne nekem kelljen ot eltartani. Legyen udvarias, huseges. Lehetoeg en legyek az elso az eleteben, persze megertem, ha megannyi mas dolog is erdekli, vannak baratai.

2012. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!