Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt hogy lehetne magamév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt hogy lehetne magamévá tenni ha van fiúja? 16éves

Figyelt kérdés

kérlek ne válaszoljatok ojan kommentekkel hogy... PL: ne is próbáld,reménytelen STB"

nekem ez a lány nagyon fontos.

kérlek segítsetek

köszönök minden jó választ.



2012. nov. 22. 16:13
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%
kloroform
2012. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lileeth válasza:
Pedig ha ő nem akarja,akkor sehogy.Ha szereti a párját,boldog vele,akkor ez reménytelen-a csajok így működnek...lehetne írni,hogy nem mindegyik,de szeritnem egy olyan ember sincs,aki ha nagyjából jó a kapcsolata,félre lépne.Lehet,mondják,szeretem,boldog vagyok vele,aztán kiderül,hogy milyen sérelmek vannak,semmi tiszetlet...de még egyszer mondom,ha ő nem akarja,akkor csak miattad vagy csak a kaland kedvéért nem fog bele menni...
2012. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

kezdetnek írj helyesen.

és míg van fiúja addig hagyjad.

2012. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lovagi párbaj és "ly".

Komolyan pedig csak lelki ráhatással, légy lezser és vicces, mintha az egész csak úgy mellékesen érdekelne és amikor ezt beveszi, hirtelen válts át szenvedélyesbe, úgy hogy a lány is és te magad is lepődj meg rajta.

2012. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

van fiúja tény. de kedvel engem azt is látni bár közel sem úgy mint én őt. a kaland itt meg szóba sem jött. ennek nem épp az a fő célja. (távol álljon tőlem)

szereti de engem is kedvel ez azt jelzi hogy lehet esélyem.

de hogyan?

2012. nov. 22. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:

öreg.. magadévá tenni valakit annyit tesz, hogy megdugod

amúgy meg azon kívül, hogy nem írsz helyesen és tahó vagy, hogy ilyeneken gondolkodsz, mégis adok tanácsot

légy kedves, stb... és ha bajok lesznek a palijával hozzád fog fordulni.. vagy nem... mivel ilyen sunyi vagy... ha annyira fontos neked a csaj, akkor nem bäszol ki vele azzal, hogy tönkreteszed a kapcsolatát...


egyszerűen csak legyél önmagad... ha önmagadként kedves vagy, akkor majd tölt veled időt, és akkor valami felvetődhet... de az benne dől el csak

viszont ha önmagadként ilyen GECsemáné vagy, mint ahogy itt bemutatod, akkor majd békénhagy..

2012. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
itt közelsem a megdugástól volt szó.
2012. dec. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!