Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok lehetetlenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok lehetetlenné teszik az ismerkedést, akkor milyen alapon ítélkeznek a fiúk felett?

Figyelt kérdés

Amikor szóba kerül az oldalon az ismerkedés, akkor rendre előjön a pro és a kontra is a lehetőségekről.

A következőkre gondoltam. 1.Álláspont. "Ha ismerkedni akarsz, menj el bulizni, ott találhatsz csajokat. 2. Szórakozóhelyen sosem ismerkedem, oda szórakozni megyek, nem pasit szerezni. Menjetek komolyabb helyre!

1. "Ismerkedjetek komolyabb helyen, pl. könyvtárban!" 2. "A múltkor könyvtárban voltam, odajött egy srác, de annyira látszott rajta, hogy csak ismerkedni akar, mert valamelyik haverjától ezt hallotta. Elküldtem, tiszta szánalmas volt!

1. "Legyen tökötök fiúk, menjetek oda a lányhoz, csak arra várnak! 2. "Nem tudom, mit képzel magáról némelyik fiú, csak úgy ismeretlenül odajön hozzám és nekem ettől hasra kellene esnem?!"

1. "Fiúk, figyeljétek a lányokat, aki jeleket ad, ahhoz menjetek oda! 2. "Én nem adok jeleket, mert még túl könnyű prédának néznének! Ha akar valamit, úgyis odajön! 3. ""Ne csodálkozzon a fiú, ha odajön, hogy nem is adtam jelet, akkor bunkó leszek vele!"

És így tovább, és így tovább... A lányok nemhogy semmit nem tesznek önmaguktól, de sokszor még meg is sértődnek a kezdeményezésen vagy akár kifejezetten azt keresik, hol tudnának kifogást találni benne. Eközben gőzerővel kritizálják a fiúkat, minden létező panaszt elmondanak rájuk, de önmagukba sosem néznének bele. Végül, miután elutasítottak minden jelentkezőt és elmondhatják magukról, hogy milyen kemény csajok is ők, este uszodát csinálnak a hálószobájukból, amikor telesírják a párnájukat azzal, hogy ők nem kellenek senkinek.

Erre az egészre mit lehet egyáltalán mondani?



2012. nov. 22. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Az megfordult a fejedben, hogy a lányok nem mind egy azonos bináris kód alapján működnek?
2012. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Azért valahogy mégis ismerkednek az emberek, mert kevesen maradnak végleg egyedül. :) Ha igazad lenne, akkor a férfiak 80%-a örökre agglegény maradna.
2012. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudom, előbb-utóbb mindenki megkapja egy lánytól az "IGEN"-t, de attól még nagyon lehetetlenül tud viselkedni a többségük.
2012. nov. 22. 21:54
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Legyél b*zi vagy szerzetes és akkor nem lesz ilyen gond.Ha racionalitást keresel bennük,akkor megsúgom,hogy nem fogsz találni.Még önmagukkal szemben sincs semmilyen konszenzus.Akinek van esze sz@rik rájuk és éli az életét egy maga ahogy tudja.
2012. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Természetesen van sok igazság abban amit írtál, és elég nehéz manapság ismerkedni.


A könyvtárról mindenki beszél....hát nem tudom igazán nagy könyvtár az sincs mindenhol és nincsenek is sokan...azt csak úgy mondják a legtöbben.


de tény lehet találni lányt, aki mondjuk nem ugy megy el melletted h levegőnek néz...

2012. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy te nem látod, de lány és lány, és fiú és fiú között is van különbség. Ezt most viselkedésre értem.


Egy-két éve pl. láttam egy gyönyörű, szőke, bongyor hajú srácot, aki hatalmas mosollyal az arcán tartott felém. Ösztönösen viszonoztam a mosolyt, mire odajött, óvatosan a puha kezei közé csúsztatta az enyémet, aztán beszélni kezdett hozzám, én pedig nagyon szívesen vittem tovább a kommunikációt.


Ez egy nagyon ritka eset. Azóta sem történt velem ilyen. Helyette a napokban az alábbi jelenet játszódott le:


Épp nagyban igyekeztem egy fontos találkozóra, és ahogy elhaladtam egy szórólapot osztogató pasi mellett, az csapot-papot, meg az egész standot otthagyva rohanni kezdett utánam. Ismétlem, ROHANNI. Eközben idegesen lóbálta felém a karjait, mint a Szörny Rt.-ben az egyik szörny, amelyiknek olyan sok keze volt, és artikulálatlan hangon üvöltözött. Valami olyasmit ordított felém, hogy "GYERE, MEGHÍVLAK EGY PIZZÁRA! NEM JÓ? MOST MIÉRT, ENNYIRE RONDA VAGYOK?!"


Szóval ne várd el, hogy én, a lány úgy viselkedjek az általad eljátszott második szituációban, mint ahogy az elsőben viselkedtem a kedves, nem túl tolakodó, rejtélyes idegennel. A második esetben rá se néztem a fickóra, frászt is kaptam, amikor szinte üldözőbe vett, kb. észre se vettem előtte, hogy ott van. Az elsőben viszont nagyon határozottan álltam a férfi tekintetét, és a pozitív mimikámmal megerősítettem, hogy kezdeményezhet. De hát senki nem olyan hülye, hogy ne érezze a különbséget...

2012. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem sírom tele a párnámat, hogy nem kellek senkinek. Nekem nem kell senki. Kár, hogy ezt a pasik többsége nem fogja fel. A pasikkal csak az a baj, hogy túlságosan nyomulnak és ha egy lány nem szemét, akkor nem kapcsolnak, hogy nem akarnak semmit. De ez már az én problémám, hogy normális vagyok mindenkivel és nem sértegetek senkit. Viszont a jégkirálynő szerep elég jól működik, úgyhogy egyre kevesebben próbálkoznak, aminek csak örülni tudok. Egyszerűen terhelő az, ha valaki csak úgy belém köt, akárhol is történik az. Ha akarok valamit, akkor majd jelzem, de amíg nem... 21l
2012. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%

Az egyik csaj ilyen, a másik olyan. Ami egyiknek bejön, az a másiknak nem. Mivel nem egyformák a lányok.

Minden lánynak más jön be, ennek hála találhat magának minden fiú partnert: a félénk, a nagydumás, a bulizós, a kocka, a szőke, a barna...


Ha nem így lenne, akkor azért sírnál, hogy minden csajnak csak egyféle (magas, gazdag, okos, jóképű, kigyúrt és szőke, humoros és jól énekel) tetszik, de te nem születtél ilyennek.


Neked csak annyi a bajod, hogy nem pottyan öledbe a siker, hanem tenni is kell érte valamit. Ti mai fiúk nem tudtok harcolni, küzdeni, nem vagytok kitartóak, leleményesek, nem akartok semmit eléggé, ha meg megkapjátok, akkor azt nem vagytok hajlandóak megbecsülni.

Szerencsétek, hogy most születtetek, kevésbé békés időkben kihalt volna az emberiség, vagy ledobnak a Tajgetoszról, mint életképtelen egyedet.


Nem akarsz próbálkozni? Nem jött be elsőre? Csak egy sza.r dumád van, ami nem tetszik minden libának?

Jajj, de megsajnállak...


Az élet ilyen.

A párkapcsolat és a szerelem (na meg a szex) férfiakra és nőkre lett komponálva, tehát igazi nők és igazi férfiak tudják igazán jól csinálni.


A síró-picsogó ovis hermafroditák nem kellenek senkinek.


Egyébként olvasod is, amit leírtál?!

A görcsös ismerkedni akarás soha senkinek nem jött még be, a helyszíntől függetlenül.

"1. "Fiúk, figyeljétek a lányokat, aki jeleket ad, ahhoz menjetek oda! 2. "Én nem adok jeleket, mert még túl könnyű prédának néznének! Ha akar valamit, úgyis odajön! 3. ""Ne csodálkozzon a fiú, ha odajön, hogy nem is adtam jelet, akkor bunkó leszek vele!" "

Jelezte a csaj, hogy bejössz neki?! NEM!!

Akkor a fa.sznak mégy oda tornászni bunkókám?!?! Nem kur.vára tök mindegy, miért NEM jelzi?!


Nyugtasd meg a lelked, hogy minden lány egyedül sírja magát álomba, aki elhajtott, de a valóság sokszor csak annyi, hogy már van barátja.

2012. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Íme, ledves kérdező, a nők és az értelem sajátságos viszonya..........
2012. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
8-as, a lelkemből szóltál. :)
2012. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!