Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes folytatni ilyen esetben az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel ismerkedek. Már régebb óta. Találkoztunk is párszor, több napra. Mivel én vidéki vagyok, ő meg pesti. Így ott aludtam nála. De külön ágy stb .. semmi testi kapcsolat nem volt köztünk. De így legalább több időt együtt tudtunk tölteni. Ismerkedni.

De nekem a barátai nem szimpatikusak, meg nekik sem én. Merthogy én elveszem, elrabolom tőlük a barátjukat. Meg hogy moziba megnézte velem azt a filmet amit a barátai vele akartak.. és ahogy hallottam ez sem tetszett nekik. Gondolom ennek is én voltam az oka. De ő bizonygatta, hogy nem én .. ő akarta így.

Meg mikor pl velük beszél telefonon teljesen más emberré válik, mint amikor velem van.. és nekem az a stílus nem tetszik. Egyébként minden rendben van a sráccal.. csak ez a része aggaszt a dolognak. Szerintetek érdemes folytatni ezt az ismerkedést? Kitudja később ebből milyen rossz dolgok adódnak majd.

Én 24 ő 22.


2012. okt. 14. 01:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs sok tapasztalatom ezen téren. Egy 4,5 éves kapcsolatom volt, fél éve lett vége.
2012. okt. 14. 01:48
 2/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem ezt vele kellene megbeszélned.
2012. okt. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mertem szóba hozni, mert azért mégiscsak a legjobb barátai. De nagyon éretlenek még, ha így állnak egy ilyen dologhoz. Lehet ezért is nem volt még barátnője, mert senki sem tudta elfogadni a barátai butaságát.. aztán még kitudja. :/
2012. okt. 14. 01:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem.. én lány vagyok, ő fiú. :D
2012. okt. 14. 01:53
 5/9 anonim ***** válasza:

jah,oké.:)

csak a homárok szoktak feltenni ilyen nemek megadása nélküli rejtett kérdéseket.

2012. okt. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, nah. :D
2012. okt. 14. 01:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ő még nem szeret igazán. Most még a hátad mögött nem mer teljesen felvállalni. Én a helyedben folytatnám a kapcsolatot, de fenntartással. Vagy feléd fordul, vagy nem. Az utóbbi esetben hagyd ott.

Adj még neki időt. Lehet, hogy a nagy szerelmet mulasztod el.

2012. okt. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha neki fontosabbak a barátai mint te, akkor nincs miről beszélni a továbbiakban.
2012. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem folytatom vele az ismerkedés. Aztán majd meglátjuk mi lesz. Amúgy meg Bicskei vagyok, ez nem olyan nagy távolság Bphez. :)
2012. okt. 15. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!