Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg azt hiszi a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azt hiszi a csajok többsége a bun. Pasikról, hogy magabiztos, mert ezekkel a csajokkal az a pasi máshogyan viselkedik és elhiteti, hogy ő a megtestesült alfahím?

Figyelt kérdés
Sokszor van az, hogy az a pasi, iszik, káromkodik, sokszor bűnözésre is hajlamos, a barátait is átveri stb. De a csajaival máshogyan, kissé flegmán, nagyképűen és arrogánsan viselkedik, de mikor a csaj kezdené megtapasztalni, hogy ez a pasi egy bun.. állat, akkor kiengesztelik a csajt, pl elviszik nyaralni, plázázni, te3nyerükön hordozzák egy ideig (pl reggelit ágyba viszik és jó pofiznak közben). Aztán ha meg volt a csaj párszor, már lehet szakítani kellene a csajjal, de még jó vele a szex akkor sokszor ezek a pasik hajlamosak arra, hogy felpofozzák vagy meg is verjék a csajaikat. De akkorra a csaj már annyira belesett, szerelmes lett, hogy szinte a megverés után is még a csaj kér bocsánatot, hogy visszamehessen a pasihoz. Ennyire át tudják verni a csajokat, azzal hogy brutál jól néznek ki, nem sírósak és erős a jellemük? Ennyi elég is sok lánynak? ,,Sajnos a legtöbbnek szerintem elég-bár nem így lenne,,
2012. nov. 17. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a hülyék dőlnek be az ilyen pasiknak.De azok meg is érdemlik,hogy agyba-főbe verjék őket.
2012. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy akkor 3 ból 2 csaj hülye? Mert nagyjából annyi van helyes, menő pasikkal.
2012. nov. 17. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem irigykedsz. nem minden helyes menő pasi bun.

attól, ha itt mérgelődsz, neked nem lesz jobb

2012. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek sajnos fogalomzavarban szenvednek és alfa hímnek titulálják a jellemtelen,bunkó parasztokat csak azért,mert 200 nőt megfektettek.Nem attól lesz alfa hím valaki,hogy egy 2 ajtós szekrény és egy paraszt,hanem attól,hogy karizmatikus személyisége van és teljesen mindegy,hogy hány nője volt.De teljesen mindegy,hogy melyik idióta nő mit csinál.Szerintem aki hülye haljon meg,mert megérdemli.
2012. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lifeishard ***** válasza:
Egy helyes, menő pasi csakis bunkó lehet? Ugyanmár... Nőverő állat mellett csak az tart ki, aki érzelmileg éretlen, esetleg azt látta az apjától is, hogy ütötte az anyját, aki ezt tűrte. Nem sok ilyen nő van, és unalmas már ez a "legtöbb csaj egy bunkóval jár" sírdogálás, általánosítás, ezt fasziként mondom. A legtöbb barátomnak nagyon szép barátnője van, és egyikük sem bunkó tahó, és nem, nem tipikus szépfiúk, se divatmajom b*zik. Az efféle általánosítgatásokkal magatokat b@sszátok át. Van csaj, akinek tényleg paraszt a barátja, de közel sem annyi, mint ahogy beállítjátok. Nem tudom, miért prédikálok mindig erről, hiszen sohase fogadjátok meg, csak szitkozódtok meg tagadtok, holott pedig nekem (és a többi hozzám hasonlónak, illetve a barátaimnak, cimboráimnak) van nője, Nektek nincs, tehát az élet minket igazol. Ha most ezt nagyképűségnek veszitek és lepontozzátok, akkor pont a lényeg felett siklotok el.
2012. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!