Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valasztanal magadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valasztanal magadnak partnert? (egyszeru, tobbi lent)

Figyelt kérdés

Sok kerdest vegigolvastam mar, de sajnos azt kell mondjam, hogy a mai fiatalok nagyon tajjekozatlanok, fogalmuk sincs hogy mit jelentenek egy masik szemely erzelmei, vagy csak szorakoznak veluk.


Mindenki csak sir hogy igy ez a lany, ugy az a fiu, stb..., viszont en ugy szereznek a mai vilagban egy lanyt magamnak (persz mar van, de felteve ha nem lenne) , hogy megkerdeznem: Szereted Zambo Jimmy szamjait?


ha igennel valaszol akkor tudom hogy tele van erzelmekkel, ha meg nemmel akkor a szorakozos tipus.



2012. nov. 23. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én meg nem hallgatok Zámbó Jimmyt, akkor mi van?
2012. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez egy kitünő gondolat! Ha nem szereti, akkor egy retardált állat! Ha szereti, akkor csodalény! :)
2012. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a fiatalok 99,9%-a nem hallgat Jimmyt szerintem
2012. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
latom sokan fel vannak haborodva, hat nem szerintem is lady gaga a kialy.Akik szereti Jimmyt csak ok tudjak hogy mire gondolok is valojaban.
2012. nov. 23. 15:40
 5/16 anonim ***** válasza:

hát én biztos nem így választanék magamnak párt :D

én inkább úgy, hogy szeressem ő is ez a legfontosabb utánna meg ,hogy mindent őszintén megtudjunk beszélni akármi is legyen az, és ne legyenek veszekedések

2012. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Teves elmelet,en pl ki nem allom zambo jimmyt megis rendes, foldonjaro,erzelmes es ertelmes munkasember vagyok.
2012. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
munkasember,ki beszel itt munkarol?
2012. nov. 23. 15:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez azért hülyeség :D Mondjuk, én szeretem a Linkin Parkot.

Jön egy csávó, megkérdezem, hogy ő szereti-e. Ha nem ismeri, vagy nem szereti, akkor azt mondom, hogy hát sajnos ez nem jön össze. Közben meg lehet, hogy minden rendben lett volna vele.

Ha pedig szereti, attól még kiderülhet róla, hogy egy bunkó paraszt.

Nagyon logikus...


ps Tudom, hogy a kérdésben Zámbó Jimmy volt, de azért nem az ő zenéje az egyetlen, ami érzelmeket közvetít.

2012. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lol És ezt te komolyan is gondolod??

Azért mert nekem nem adja Zambó még lehetek érzelmes típusú ember nem gondolod? :P

2012. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én szerettem anno a számait (általános iskolás koromban), de veled biztos nem jönnék össze, mert éretlenül és ostobán gondolkodsz...
2012. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!