Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a suliból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliból. Hogy nyithatnék felé?

Figyelt kérdés
Nem beszéltünk még, nem járunk ugyanolyan helyekre, nincsen közös haver sem.1évvel fiatalabb. Nem vagyok szégyenlős, zárkózott, szűkszavú és hasonlók de semmi ötletem sincs, hogy mit írhatnék neki vagy pl suliban, milyen ürügyből menjek oda hozzá.
2012. nov. 23. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Pl.:

Szia! megmondanád mennyi az idő? :D Csak ne legyen a kezeden karóra :) Aztán kezdj el vele dumálgatni h am mizu meg ilyenek.. sztem menni fog, ha bízol magadban ;)

2012. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Háát nemtudom bocsi de nekem ez az órás ötlet nem nagyon jön be.. nekem pl jobban bejönnek az olyan srácok akik magabiztosabbak és nem ilyen kérdések mögé rejtőznek hogy "mennyi az idő" :D Szerintem az elején még ne menj oda hozzá csak így éreztesd vele, hogy tetszik neked pl szemezz vele vagy mosolyoghatsz is rá :) Esetleg ha látod a visszajelzését, hogy ő is néz téged vagy visszamosolyog tuti teis bejössz neki csak várja, hogy tedd meg az első lépést. Ezek után odamehetsz hozzá és mondhatod neki ezt például, hogy: Szia, mostanában felfigyeltem rád és gondoltam megismerhetnénk egymást, vagy valami ilyesmit de mindenképp valami diszkrétet! :) Ha nekem valaki ezt mondaná énis felfigyelnék rá és szerintem a lány is fogja értékelni :)
2012. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia, tetszel, járjunk.
2012. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kettes:

De valahogy meg kell szólaltatnia azt a lányt . ;)

2012. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
legyél udvarias, pl ajtót nyittasz neki, ha pont együtt mennétek be valahova.. és magabiztosság, köszönj neki, kezd el valhogy a kommunikációt.. sok sikert!
2012. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez az órás max beégésnek jó szerintem :'D ritkán látom sajnos de olyankor próbálom elcsípni a tekintetét :)köszönöm a válaszokat
2012. nov. 23. 22:48
 7/9 anonim válasza:
Mond ezt Neki: I want to fuck you! (ez mindig bejön!)
2012. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Erre nyilván nedvesedne...

De ezeket szoktam használni:

Essen sie mein fallosz bitte

Fallosz essen bitte

Fuck bitte

2012. nov. 24. 00:27
 9/9 anonim válasza:
Üzenem annak aki ezt tanácsolta: "i want to fuck you" ez pl nekem egyáltalán nem jön be és szerintem komolyabb lányok nemis foglalkoznak ilyenekkel.. :/ max akiknek nincs szükségük nagy tiszteletre..:|
2012. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!