Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményeket, tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket, tanácsokat kérnék! (? )

Figyelt kérdés

Van egy csaj akibe totál belezúgtam, holnap van a szülinapja, múlt szombaton volt nálam VP-ni meg beszélgetni, előtte kapott tőlem egy névtelen szerelmes levelet. Arra gondoltam hogy holnap hagyok neki még egy levelet, és (a múltkor megbeszéltük) jövőhét szombaton amikor megint jön, adok neki szép borítékba egy üres lapot és mikor kibontja, meglátja h üres, a szemébe nézek, azt mondom: üres mert amit irántad érzek azt nem lehet papírra írni, és megcsókolom!

Szerintetek érdemes ezt végigjátszani, vagy esetleg a holnapi levél mellé tegyek oda egy tárgyat ami az övé csak szombaton itthagyta (abból azonnal rájönne hogy én voltam aki a levelet hagyta) ?


16/L

16/F



2012. nov. 22. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
nem rossz elgondolás, egy próbát megér
2012. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát, talán egy kicsit túl van romantikázva. Szerintem a második jobb ötlet, hogy odateszed a levél mellé azt a tárgyat.

De persze ha nagyon romantikus típus a lány, akkor az első biztos nagyon bejönne neki, csak ha nem, akkor meg lehet, hogy érdekesen érezné magát :D De hát te ismered jobban... :)

2012. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos az üreslapos terv :) .Like :) /L
2012. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy ezt mondom én nem vagyok romantika ellenes,de ez nekem már túl nyálas!Meg olyan,mintha egy filmből lopott ötlet lenne! A második verzió sokkal jobb!Romantikus,de nem nyálas és nem filmes klisé!
2012. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem nyálas és kevés az ilyen fiú aki ennyire figyelmes :) Szerintem nagyon jó ötlet, de a tárgyat inkább ne rakd oda:) Az üres lapos ötlet jobb! Biztos megfog lepődni és biztos értékelni fogja ! ;)
2012. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!