Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy ronda fiúnak vha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ronda fiúnak vha is esélye egy lánynál?

Figyelt kérdés
Mondják sokan, hogy a belső számít, de sajnos azt veszem észre, hogy ez inkább csak duma. Eddig minden lánynak akinél próbálkoztam volt vmi kifogása, hogy miért nem akar össze jönni velem akármennyire is tetszett nekik a belsőm :(

2012. nov. 24. 15:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Egy ronda fiúnak soha sem lehet párja. Ez tény, el kell fogadni.
2012. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Túl izgulod a dolgot. Van egy ismerősöm aki nem egy fotogén alkat, de egy haláli fazon és mindig a társaság közepe.

Ontja magából a vicceket és emberileg egy kifogástalan személyiség.

Legyél emberközpontúbb hagyd a negatív dolgokat ismerkedj új emberekkel ezáltal úgy kapcsolatokra tehetsz szert új baráti körökbe illeszkedsz be új lányokat szemelhetsz ki.

Elég keveset írtál magadról így nem tudtam mélyrehatóbb tanácsokkal előállni.

Eljársz otthonról ismerőseiddel ?

Esetleg bulikba, vagy te az az otthonülő fajta vagy ?

2012. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egyéniség, meg nem mindegy, hogy kinél próbálkozik az illető, de összejöhet.
2012. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Találd meg az élet értelmét!
2012. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Ameddig ilyen a hozzá állásod nem is lesz barátnőd.

Gondolj csak bele, te összejönnél egy olyan lánnyal aki ronda, és csak ez foglalkoztatja, nincs önbizalma, meg folyton csak túlparázza a dolgokat, semmi rugalmasság, meg semmi önbecsülés. Nálad is ugyan ez van, rossz a hozzá állásod, légy pozitív sz@rd le mások véleményét, és ismerkedj, nem akar egy lány tőled semmit na és? nem dől össze a világ, lesz másik. Egyébként a belső nagyon sokat számít hidd el. Én lány vagyok, van barátom, ő sem egy szép csávó, meg nincs úgy sosem a társaság középpontjában, nem beképzelt, de hihetetlen jó fej, és jószívű srác. Amikor egyszer odajött hozzám egy házibuliba, mert már régóta figyelt engem, akkor tök jól elbeszélgettünk, és már több mint 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük is egymást. Hihetetlen nagy önbizalma volt és magát adta, nem utánzott senkit sem, mint a régi barátaim. Szóval add önmagad.

2012. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és itt nem nagyon lehet sehova se eljárni. Suliba meg nem nagyon lehet ismerkedni. :/
2012. nov. 24. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én bűnrondának tartom magam és tényleg volt már fullos csaj, aki lerondázott, de mégis volt más lány, aki még csak nem is volt ronda, hogy helyesnek talált. Ennek ellére most is egy számomra nem vonzó, egy fiúnak sem kellő lánnyal vagyok kénytelen beérni. Most épp azon filózom, hogy van-e értelme ennek a kapcsolatnak vagy álmodozzak tovább a számoram vonzó lányokról?
2012. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor mégis hol lehet ismerkedni, ha nem a suliban?? Ott van szó szerint többszáz nő, nem csak 1-2 van a világon...
2012. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

LOL :D


Nem, nem számít a belső a nőknél, csak akkor, ha külsőre is jó vagy. Nézd: [link]

2012. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!