Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk! Nektek hogyan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Nektek hogyan és hány éves korotokban lett először végre barátnőtök? Egy csúnya fiúnak hány csúnya lánynál kell próbálkoznia, hogy végre legyen köztük egy, aki beletudna szeretni a külseje ellenére is?

Figyelt kérdés
Én már leadtam az álmomról, hogy hozzám való, vonzó barátnőm legyen, kénytelen vagyok megelegedni olyan lányokkal, akik szintén nem kellenek senkinek sem. Sajnos sovány vagyok és ha beledöglök az edzésbe és a zabálásba sem tudtadm két kilónál többet felszedni a hónapok alatt. Valószínűleg ilyen a genetikám, na meg magas sem vagyok így a lányok 90%-nál meg ez is probléma, hiszen ma már egy 13 éves kislány is gyakran 170cm magas vagy még több. Aztán a pici lányoknak meg valamiért sokkal jobban bejönnek a 20-30centivel magasabb fiúk, a magasabb lányok meg alap, hogy nem állnak le egy kerti törpével, én már belefáradtam, hogy az arcom is csúnya, hatalmas ronda orrom a legnagyobb probléma rajta, de egyébként sincs férfias arcvonásom, se férfias testalkatom, a kisfiús külső nagyon nem vonzó, minden lány igazi férfit akar.
2012. okt. 22. 12:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Hagyd abba ezt az örökös siránkozást és csodálkozz, hogy nem sokkal később mennyit változik majd minden!


Nem a külsődön kell változtatnod (de ezt úgysem hiszed el), hanem azon a begyepesedett agyadon.

2012. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Várj!


Mindjárt válaszolok,csak telesírom a zsepimet!


Most komolyan,ha sajnáltatod magad,azzal mi lesz jobb?

2012. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Talán nem álmodozni kéne hanem tenni a dolgokért
2012. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
23 évesen, azóta volt még 2, de egyik se szeretett. Vagy direkt átvertek és kihasználtak, vagy azt hitték, h a külsőm ellenére is belém tudnak szeretni, persze nem sikerült. Sztem járj inkább prostikhoz, jobban jársz!
2012. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad."


Téged az összes ilyen témánál meg lehet találni,ugye? :)

Nem kötekedés!

2012. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan? - Nem adtam fel, hanem kitartóan próbálkoztam.

Hány éves voltam? - 22

Hány lánynál próbálkoztam? - Több, mint 100 (pontos adatot is tudnék mondani, de nincs kedvem előkotorászni a jegyzeteim. Igen, vannak feljegyzéseim, akik ezt olvassák 99,9%-ban szánalmasnak tartanak, pedig nálam bejött, hogy folyamatosan igyekeztem értékelni a helyzetet, és ugyanazt a hibát nem akartam többször is elkövetni.)

2012. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
milyen magas vagy ?
2012. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jesszus!No figyelj először is szard le azokat akik ide valami bántót írnak,nem tudom,hogy ők mi a szart csinálnának mert pofázni mindíg könnyebb meg kioktatni a másikat...Mindegy semmiképpen sem tudnak bele látni a te problémádba!Ha neked jól esik most picsogni akkor picsogj!Nincs abban semmi te ilyen vagy és kész!!!Másodszor pedig fogadd el önmagad!!(Ez baszottul nem könnyű)de ha sikerül akkor hidd el nem számít hogyan is nézel ki,ha tele vagy önbizalommal akkor baj már nem lehet!Mert ön tudatodon kívül fogod a csajszikákat vonzani!!!Hidd el nekem!!zóval sok szerencsét az "új"életedhez! :)
2012. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Ha egyszer picsog egy férfi, az bocsánatos. De az, hogy ezzel tölti a napjait, hogy kétszázszor felírja ide ezt a kérdést, és belemerül az önsajnálatba, hát ez viccnek is rossz.


Áruld már el, kedves kérdező: ha te nem látsz magadon semmi vonzót, akkor másnak miért kellene? Másrészt te szívesen járnál valakivel, akinek 24/7 építgetni kellene az önbizalmát? Nyilván nem.


Az meg, hogy most már beéred olyan lányokkal, akik szintén senkinek sem kellenek, kikérem magamnak a női nem nevében. Undorító hozzáállás. Bár ezzel a külsővel nyilván nem fog leállni veled egy Mila Kunis, és nem is azt a kalibert kell megcélozni. De ti, férfiak még az átlag lányt is ledagadtozzátok, lecsúnyázzátok, így valóban nem lehet párt találni. Szóval kellene találni valami arany középutat.


Nem mellesleg valamit, amiben jó vagy, amiben sikered van. Hátha abból merítenél egy kis önbizalmat, mert ez a fenti sírás-rívás, ami a kérdésben van, egyszerűen szánalmas.


24/N

2012. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne csajozni akarj, hanem merj szeretni!
2012. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!