Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Flegmatikus személyisé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Flegmatikus személyiségű fiúk mennyire szimpatikusak?

Figyelt kérdés

[link]


1az1ben ilyen vagyok.



2012. nov. 24. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem túl nyugis...:D Én sokkal pörgősebb vagyok ennél!
2012. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így jártál.:D
2012. nov. 24. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,h sokat vesztettem! ;)
2012. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy 1et értünk.;-)
2012. nov. 24. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D Nekem szimpatikus
2012. nov. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A flegmát sokan keverik az enyhe depresszióval, erre jó lesz odafigyelned.. Az életkor sokat számít, de mivel "lányokként" szólitottál meg minket, gyanítom elég fiatal vagy még.

A típussal magában nincs baj, amíg nem válik életunttá. Te sem akarsz olyan barátnőt, akinek még a mindegy is mindegy:)

Kicsit hervasztó,nem?:)

Rázd fel magad picit. A lazaság cool, de ne menj mélyebbre,az már gáz.

31/N

2012. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem vagyok lány, de én is túl flegmatikus vagyok. Véleményem szerint minél jobban vagy ilyen, annál vacakabb helyzetben vagy a lányoknál ismerkedésnél. Félreértik ezt a típust és hajlamos ez a típus nem szájba rágni ezt nekik, mert így is, úgy is rosszul indul az ismerkedés. A média a szangvinikus típusoké, így a fejek is arra fordulnak. Ha pártalálással kapcsolatok cikket olvasol bárhol a szangvinikus típusú színészkedést erőltetik. Pedig mi tudjuk vagy tudni fogjuk milyen következményekkel járhat egy ilyen előadás.

Szóval a kérdés jó, tényleg vacak a helyzet, nagyon ügyesnek kell lenni egy ilyen típusnak, hogy jó párt találjon.

2013. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
rám is aztmondják sokan,hogy flegma vagyok szóval annak tekintem magam :P de attól nem jönnek be a flegma srácok,mert nekem túl nagyképűnek tünnek.valahogy a fiús flegmaság nem olyan,mint a lányoknál.
2013. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!