Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy bejöjjenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy bejöjjenek más fiúk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok olyan fiúkba beleszeretni, akik nem jóképűek. Tudom, hogy ez nagyon helytelen, iszonyú rosszul érzem magam emiatt. Évek óta munkálkodom már azon, hogy képes legyek beleszeretni egy csúnya fiú lelkébe, mindig próbálok csúnyácskábbakkal randizni, a jóképűeket pedig elküldöm, de egyszerűen nem tudok semmi többet érezni, csak szimpátiát.

Hogyan érhetném már el végre? Boldog szeretnék lenni!



2012. nov. 24. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyisd ki az ajtót
2012. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mért hiszed azt h csak egy csúnya sráccal lehetnél boldog.? O.o tény h kevés az aki lelkileg oké és jó képű is, de erre nem az a megoldás h elhajtod az összeset ;)
2012. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, és szintén szenvedek tőle, de azért mert megbántom őket azzal hogy utána elutasítom :/
2012. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De igen, amelyik jól néz ki, az már alaphelyzetből el van cseszve úgy, hogy abból lehetetlen kimászni.
2012. nov. 24. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:

korod?

és magadrol mit tudsz elmondani??

2012. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

20 vagyok.

Magamról annyit, hogy egy félig felnőtt ember vagyok, és nagyon keményen dolgozom azon, hogy elérjem a végleges formámat agyilag... és ennek része az is, hogy nem beképzelt hercegecskékbe szeretek bele, mint az éretlen, felszínes lányok. Csak jó lenne, ha végre összejönne már.

2012. nov. 24. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:

gyúrós srác után én is képtelen vagyok olyanokkal foglalkozni akiknek akár pocakjuk van, vagy olyan kis vékonykák.

így megint jóképű pasival jártam. és most megint egy jóképűbe vagyok szerelmes és egy másik jóképű udvarol.

én ki tudnék ebből szállni, ismerkedem bénákkal én nyitott vagyok, de bennük sajnos semmilyen tartás nincs, ,nyalis kiscsákók és ha a külsőjüket még be is vettem, elfogadtam, ez a jellem (hogy nem is ismer szinte, de már elvenne) mindig megakadályoz abban, hogy kiforrjak a normális srácok felé és pluszban azért az is bennem van, hogy ők aztán ugyan mivel lehetnek megbízhatóbbak, ha már első randin oda meg vissza vannak egy csajtól. akkor mellettem más csajtól, meg megint más csajtól majd nem lesznek elragadtatva? hát mivel erre nincs bizonyíték, én nem is erőltetem magamra, ami nem kell. ja és nem egy csajról hallottam itt a gyk-n, hogy béna srácban csalódott, aki pedig össze tehette volna a kezét érte...

2012. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tetszik a hozzáállásod!
2012. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__36866..


xD


Itt van, megtaláltam a férfi párodat az oldalon. Már ha létezik.

2012. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint én. Én is randiztam bénákkal, de nem voltam képes szimpátiánál többet érezni. Szerintem mi csak akkor leszünk boldogok, ha találunk magunknak olyan fiút, aki egyszerre jóképű és aranyos emberileg is.

L/25

2012. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!