Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jó ötlet egy lányt csak úgy megszólítani az utcán és mondjuk meghívni egy sütire vagy egy kávéra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem senki nem jókedvéből sétálgat egyedül az utcán, hanem van valami elintéznivalója. Meg azért sok múlik azon is, hogy mennyire tudod előadni magad. Pl az önsajnáltatás meg a bunkózás (most azé mer ronda vagyok) annyira nem jön be. Szerintem jobb ötlet ha inkább elkéred a számát és egy későbbi találkozót beszélsz meg.
2012. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszoloval a késobbi talalkozokeresben. Ja és korodbelinel probalkozz , mert hozzám múltkor odajött vagy egy tizessel idosebb csávó, es eszembe mem jutott igent mondani. Amugy nem rossz ötlet szerintem ;)
2012. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon minimális esély van rá, hogy bárki is elfogadja a meghívást, de ha nem félsz a sok visszautasítástól, akkor hajrá.
2012. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TopiToffie válasza:
Szerintem senki nem mond erre igen, kérd el a számát, vagy inkább az e-mailjét, azt azért bátrabban adjuk meg :)
2012. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
10:36 : Ez így nem lenne furcsa szituáció? Elkérem a számát és ennyi?
2012. nov. 25. 10:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet.
2012. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
11:18 : Akkor mi jó ötlet? :)
2012. nov. 25. 11:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem úgy értettem, hogy odamész és ADD MÁ MEG A SZÁMOD MÁUNIKÁ! Hanem mondjuk felvázolod, hogy bocsi nem lakok a városban csak 10 éve de nem tudod véletlenül merre van az a random hely amit hű de nem találsz. És amikor segít akkor mondod, hogy milyen kedves és ha ő is benne lenne akkor talán találkozhatnátok később. Kamuzni felesleges, mert úgyis kibújik a szög a zsákból. Egy éjszakásnál meg kötelező kamuzni.
2012. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vannak még ilyen tanácsok amik magától értetődőnek tűnnek, de úgy tűnik sok embernél mégsem azok.

Például, hogy moss fogat, fürödj meg, öltözz a korodnak és stílusodnak megfelelően (tényleg nincs gagyibb, mint amikor a 40 éves próbálja megmondani, hogy mi a menő tizenéveseknél) és ne játszd meg magad és ne mutogass másokra a problémáidat illetően hanem old meg őket.

2012. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem én örülnék... ingyensüti:D
2012. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!