Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ötlet? Vélemény? Tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötlet? Vélemény? Tanács?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, van egy srác, 3 évvel idősebb. Facebookon keresztül ismerkedtünk meg 3-4 hónapja, sok közös dolog, közös ismerősök, közös középsuli. Számomra a srác a tökéletes, külsőre is, belsőre is. Régen elég ritkán volt fb-on, heti 1-2szer beszéltünk, az utóbbi időben viszont elég sokat feljár, sokat beszélgetünk. :) Kb egy hete találkoztunk először, aztán pár napja megint. Nem volt semmi, nem volt olyan utalás, hogy akarna többet és nem is igazán akarnám bemagyarázni magamnak. De nem igazán tudom, hogy számíthatok-e még többre, mint barát. Első alkalommal én hívtam el, hogy találkozzunk, mert adódott a tökéletes alkalom, de nem tudom, hogy csak udvariasságból hívott-e vissza ő is engem...

Szóval? (:


2012. nov. 24. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
élőben nem tetszettél neki, ezért szar neten ismerkedni, mert a képek nem tükrözik a valóságban hogy nézel ki, csak egy elképzelhető képet ad, de élőben tök csúnyább vagy.
2012. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen az interneten kép rólam. :D
2012. nov. 24. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is face-en ismerkedtem meg a barátommal, szóval kicsit érdekes volt nekem olvasni ezt a sztorit :) Ha nem tett semmilyen utalást arra, hogy lehetne köztetek több is, akkor túl sok bíztatót nem tudok írni. Lehet, hogy csak szeretne jobban megismerni, megbizonyosodni arról hogy ő is tetszik neked, és csak azután fogja felhozni a dolgot. De az is lehet, hogy a tali után inkább csak barátként tekint rád. Erre az idő fog választ adni. De szerintem semmiképpen se te hívd el megint valahova. Hagyd, hogy kezdeményezzen! Csak legyél nyitott, adj neki bíztató jeleket, ha szóba jön, mondd meg neki h jól érezted magad vele, ilyesmik... De ennyi infóból igazából nem tudom eldönteni, mit akarhat tőled.

18/L

2012. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!