Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarta a lány hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarta a lány hogy elvigyem hozzá a régi dolgozatokat, amiből holnap írnak?

Figyelt kérdés

Tehát megmondta neten a lány hogy holnap írnak tz-t bioszból,és felajánlottam neki hogy átscannelem az én tavalyi dolgozataimat,mondta hogy jó átscnannelheted.

El is küldtem neki emailben de később megnéztem és jött az email hogy nem küldte el,elküldtem neki üzenetben most fb-n,még nem volt fent tegnap óta.

De mondtam tegnap hogy át is vihetem neked holnap(azaz ma)

ha akarod.

Mondta hogy : áá,még azt se tudom hogy otthon leszek-e,kérdeztem akkor hogy fogsz tanulni,mondta hogy viszi magával mindenhova a könyvét.

Normális a lány,lehet azért nem akarta hogy átvigyem hozzá,mert szegényebbek mint az átlag?És a ház sem egy villa,?

Élőben mosolygós minden,neten mindig én írok rá 30-40 perc után,ő sosem venné a fáradságot,heti 1x beszélünk neten.Élőben naponta látom 10 percet,és beszélünk egy kicsit..

Szóval lehet azért nem akarta hogy vigyem el neki ma,mert szégyenli hogy szegényebb mint az átlag?Öltözködéséből nem tűnik az,de egyik képén a hátérről látszik egy kicsit a ház..mit mondjak nem valami szép kívülről,én kicsit jobban élek mint az átlag..

Szerintetek?


2012. nov. 25. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet emiatt is, vagy más miatt is
2012. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekled....
2012. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak nem akarja, hogy házhoz menj...

Hívd el sétálni a közelbe, és add át majd neki! :)

2012. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt valami? :D
2012. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem,mert nem is volt fent,telefonszámát még nem kértem el.. :)

De azt tervezem hogy péntek délután elhívom sétálni..Majd írok hogy mit mondott/mi volt :D

2012. nov. 25. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!