Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez vajon gáz volt? (randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon gáz volt? (randira hívtam egy srácot)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap házibuliban megismertem egy srácot, aki nagyon megtetszett nekem. Egyáltalán nem egy nagyszájú, partiőrültről van szó, egy csendes, intelligens srác, nagyon szimpatikus. Nem sokat beszéltünk, mert főleg játszottunk közösen mindenkivel, így nem nagyon tudtunk kettesben lenni (de senki más sem).

Ma mikor jöttem el, úgy gondoltam, hogyha nem próbálom meg, akkor soha többé nem látom, így elhívtam, hogy lenne e kedve valamikor eljönni velem valahova? Ezen meglepődött meg mosolygott, hogy hát ilyen se nagyon történt még vele, és hogy beszéljünk még facebookon. Ezzel váltunk el.


Ennek fényében mire számíthatok? Ez csak udvarias lerázás volt, vagy talán lehet esélyem?


Mindketten huszonx évesek vagyunk.


2012. nov. 25. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet esélyed. Beszéljétek meg fészbúkon. Nem azért mondta, mert le akart volna rázni, hanem mert az ember nem jár 47 randiötlettel a zsebében, amit helyben felajánlhat, hogy válassz belőle.
2012. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed... csak beszéljétek meg! :)
2012. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem lerázás, szerintem.
2012. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a srácnak nagy szerencséje van! ez nem lerázás volt. sok sikert nektek! :)
2012. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ronda vagy. Különben már rég rád mozdult volna.
2012. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17:21: Valakinek nagyon savanyú a szőlő...
2012. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már azóta beszéltünk. :)

De kösz a válaszokat!! :D

2012. nov. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!