Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arra vár, hogy Lépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra vár, hogy Lépjek?

Figyelt kérdés
Többet akarok a lánynál mint barátság (16 éves)(én 19,fiú) ezt tisztáztam is vele,de ő barátként szeret és nem máshogy... erre én azt mondtam neki,hogy akkor felejtsük el egymást,el is fogadta a döntésemet... van egy kis csavar a dologba,hogy a lánnyal táncolok a szalagavatóján és a próbákon tesz félreérthető jeleket,persze én is (ölelés,homlokára puszi,simogatás) és ezt hagyja,nem utasít el... Arra gondoltam,h egy filmbe illő jelenetet fogok bevetni... odamegyek hozzá megfogom a kezét,magamhoz húzom és megcsókolom... lehet ezt várja,h ne csak szavakba mondjam el neki,h többet érzek iránta hanem tettekben is mutassam ki :)
2012. nov. 25. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó de ha nem csókolozott még akkor megijed és ellök. de fennál az is,hogy nem
2012. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
veszteni nem vesztessz vele,legalább látja h tökös vagy.
2012. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

csókolózott már,nem idegen számára a dolog...

Az biztos,h tökösnek v perverznek fog gondolni :) úgy akarnám megcsókolni miközben vmit beszél lekapom :D

2012. nov. 25. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
nemhiszem h perverznek nézne
2012. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 évesen szalagavató? Ő valami zseni, hogy 16 évesen végzős?
2012. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
neem ő szalagavatózik :D csak felkérte a sulija,h adjon elő egy kisebb műsort és ahhoz engem is felkért
2012. nov. 25. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!