Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy focista srác, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy focista srác, van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik focista és szerintem nem kis önbizalommal. Megfogott teljesen, de szerintem nem csak engem. Sokszor látom egy szórakozó helyre is járunk. Sokszor szemezünk, ami úgy rendben van. Hogy én most mit hallottam, de akkor is van valóság alapja, hogy ezek a fiatal emberek nem kicsit nagy egóval és szabadlábon élnek

és olyan beképzeltek, hogy borzasztó. Mivel gondolom a csajok bomlanak utánuk. Én írtam neki, de ő nem válaszolt. Gondolom egynek gondol a sok közül. Mivel kelthetném fel a figyelmét, vagy inkább ne foglalkozzak vele??? Sajnos megfogott nem kicsit :S. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Bármit írhattok, akár focisták is :D nekem mindegy, csak el bizonytalanodtam, hogy én lennék ennyire kevés és béna, vagy csak ő felszínes, hogy még arra sem méltat, hogy írjon.

Légyszi írjatok :)



2012. nov. 25. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez ilyen debilállatokat hagyd a pitsába. Ha összes is jösz vele max fél év után dobni fog, ha közben nem csal meg millióegyszer. Ezek nem bírják megbecsülni a lányokat. (Nem azt mondom, hogy gyere össze inkább egy szerencsétlen kockával, mert az sem jó. De ez sem.)
2012. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szar az ilyen egyébként nagyon....

de igazad van, nem úgy néz ki mint aki megbecsülne egy nőt is....

tehát mikor találkoztunk és nézett annyira mint aki teljesen belém látott volna, és persze egy csajjal táncolt aki nagyon nagyon rá állt, hát hogyne használta volna ki ...de mégis máshogy nézett rám. tudod ez olyan mint amikor valaki nyomul és idegesítő, mint amikor valaki kevésbé feltünősködik és jobban debütál :)....Lehet ő is megláthatott bennem valamit, hogy én nem az a rányomulós vagyok, és lehet elrontottam ezzel, hogy ráírtam....de így meg úgy vagyok vele, hogy ha akarna valamit akár megismerni akkor vissza írt volna....

2012. nov. 25. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján nem úgy tűnik,mint aki érdeklőne irántad.Szóval szerintem hagyjad.
2012. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Belezúgsz valakibe aki egyáltalán nem illik hozzád-ismerős érzés. 1001 ok amiért nem illünk össze de mégis csak ő kell.

ÁÁáááááá

2012. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

mert mindig az elérhetetlen kell...a fa*** van ez így....:S

:D ....ez cink

2012. nov. 25. 20:04
 6/9 A kérdező kommentje:
de olyan szar az ilyet hagyni :S
2012. nov. 25. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

köztudott, hogy a focisták 95%-a meleg.

5% esélyed tehát még van nála.

2012. dec. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megmondom neked őszintén erre már gondoltam :/

de hát annyi meleg srác van...

egyébként miért meleg mindegyik? tudnál erről valamit írni? vagy csak hallottad? persze ha van kedved :)

2012. dec. 6. 13:20
 9/9 anonim válasza:
Van vmi fejlemeny?
2013. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!