Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lehet egy alacsony fiúnak egy magasabb lánynál próbálkoznia a mai világban?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom, hogy a mai 155-165cm magas lányok nem érik be egy 165cm magas sráccal, hanem legalább 175-180cm magas pasira vágynak, így gondolom inkább jóval magasabb lányoknál lehet érdemes lenne próbálkoznom, hiszen ő náluk is kevesebb a választék a magasságuk miatt. Már úgy unom, hogy minden lánynak magasság és testtömeg mániája van, azaz minél magasabb, minél nagyobb tömegű pasit akarnak maguknak mind. Csak, mert nem nőttem magasra és nem lettem izomállat vagy nagy tömegű nem is vagyok vonzó egy lány számára sem?
2012. nov. 25. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

ha így állsz hozzá nincs értelme, mert megérzi a lány hogy kicsinek érzed magad. :\


amúgy nem a magasság meg testtömeg a lényeg, hanem a magabiztosság, önbizalom, humor.

én 195 vagyok 90kg, de nincs csajom. csak humorom van :S

2012. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
ha az alacsony lánynak nem kellesz akkor miért azoknál lenne sikered, akik min. 10 centivel magasabb nálad?
2012. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Alacsony pasi sajnos se az alacsony, se a magas lányoknak nem kell.
2012. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha te sem vagy megelégedve magaddal, azt valóban megérzi a másik nem. Fogadd el, h alacsony vagy és örülj neki! Nem mindig jó ám égimeszelőnek lenni. Amúgy meg egy hülye előítélet....nekem nem lenne bajom egy alacsonabb hapsival, ha őt nem zavarja. Csak tudod, ha fölvesz egy magassarkút a csaj, lehet h te éreznéd kellemetlenül magad, nem? Azt javaslom, h állj mindennap a tükör elé , vagy ha eszedbe jut, és hangosan mondd ki, h magas vagyok, bejövök a csajoknak...stb., ez pszichológia ha sokszor csinálod, akk beépül az életedbe...! Ha tetszel magadnak, a csajoknak is tetszeni fogsz! .)
2012. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért kell hozzátenni minden kérdés végére, hogy a "mai világban", "mai lányok", "mai fiatalok"?


A te fajtádat 150 éve sem szerette senki (nem az alacsonyakat, hanem a vinnyogó tacskókat).

Magasság- és testtömeg mániád itt csak neked van.

2012. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző, tévedsz, a lányoknak van magasság- és testtömegmániájuk (de főleg magasság).
2012. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös, te csak kötekedni tudsz. Egyébként csak azt írom le, amit tapasztalok, egyből elutasítanak a lányok, ha megtudják milyen magas vagyok, legtöbbször még esélyt sem kapk az ismerkedésre. Lerondáznak meg kigúnyolnak a termetem miatt. Igen, én vagyok a hibás, persze.
2012. nov. 25. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi akkor biztos különböző bolygókon élünk, mert én nem ezt tapasztalom.
2012. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi alacsony srácok folyamatosan ezt tapasztaljuk, szal lehet h tényleg más bolygón élünk.
2012. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére más bolygón élünk tényleg, megőrülnék, ha ilyenekkel kéne találkoznom, mint ti. Ez minden csak nem férfias, vernyogni, mint a bagzó macska.
2012. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!