Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan jóképű fiúk akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan jóképű fiúk akik okosak is, és nincsenek úgy elszállva maguktól?

Figyelt kérdés
Ismer valaki ilyet, csak kíváncsiságból.
2012. nov. 26. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ismerek... magamat... :D

na persze...

léteznek ilyenek, csak általában ők nem vagánykodnak a lányoknak.

2012. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok de alaposan ellensúlyozom lustasággal és céltalan és felelőtlen életvitellel.
2012. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen. Én pont ilyen vagyok. Bár mégsem. Csöppet egoista lévén a második rész nem igaz rám... Bocs.
2012. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan, az hogy jönne már ki, ha elkezdeném saját magam polírozni? Nem önteltségre utalna?

Ismerőseim szerint nagyon jóképű fazon vagyok, helyén van az eszem, és jól vagyok kalibrálva. Sokat tudok a világról, emberekről. De megmondom őszintén, sose érzem magam mindig okosnak, valamit mindig szeretnék fejleszteni magamon.

2012. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Aki azzal henceg, hogy jóképű és okos arra lehet azt mondani, hogy el van szállva magától.Aki nincs elszállva magától az pedig nem fogja itt magát fényezni.

Szóval eléggé paradox kérdés.

2012. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igen, én ismerek ilyet, önbizalom hiányos és antiszociális hajlamú, mert másban sem bízik meg soha, és iszonyú negatív, viszont jó humora van és empatikus is tud lenni. És nem mellesleg, nagyon helyes, de esélyem nincs nála, mert mindenkit lekoptat folyton.


23/l

2012. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tyler913 ***** válasza:
51%

Jelen!

Persze ha azt mondom magamról,hogy jóképű és okos vagyok,akkor már el is vagyok könyvelve öntelt tahónak. Szóval tényleg elég okafogyott kérdés.

2012. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hülyeség. A kérdés. Te is tudod, mindenki tudja, csak fel kell vállalni. Ha az életben akkkármilyen területen is! DE! többet értél el, többet tettél le az asztalra, vagy bizonyos dolgokban szerencsésebb vagy, az elméd különbnek fogja tartani magadat azoknál akik nem értek el erre a szintre. Eyg egyetemi doktor sokkal többnek, különbnek tartja magát agyilag mint egy útépítőt. Egy teljesen arányos arcó szép lány többnek, jobbnak tartja magát mint egy szeencsétlen Quasimacao. Egy sokadik éve eddző sportoló különbnek tartja magát mint egy sörön és hambikon meg fotelben focimeccsen döglő trógert. Egy jól menő ügyvéd aki évek óta céltudatosan bedolgozta magát és szarrákereste magát anyagilag az sokkal különbnek tartja magát mint egy útcaseprőt. Ezek ilyen dolgok. Mert megalapozott, mert be tudja lőni magát, hogy ki hova való! CSak annyiról van szó,hogy van aki a pofffádba mondja! mert őszinte, és van aki kertel, mismásol, képmutató és inkább kerüli a konlfiktusokat. Tehát akik el vannak szállva maguktól, és megalapozottan, azzal nincs igazából baj. Csak ugye mágis sokak számára tünnek taszítónak. Ottvannak az igényes, dekoratív full extra lányok. Ők is egyértelmű,hogy el vannak szálva maguktól ,csak van amelyik nem annyira ad hangot ennek, de úgyis tudja.
2012. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát saját meglátom szerint nem nézek ki túl jól, de érdekes módon sokszor megszoktak nézni a lányok, nem tartom magam butának, és nem vagyok elszállva magamtól
2012. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!