Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok inkább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok inkább egy nagyon jóképű és kiálásu fiúval akinek nincsenek jobb gondolatai viszont tényleg nagyon helyes, vagy inkább egy kevésbé helyes de nagyon okos és jóhumoró fiúval?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D szerinteeed???? am meg a butább népség, vagy aki csak szexet akar, az az elsővel, aki pénzt akar, az amelyiknek több van, akinek meg a második a stílusa, az a másodikkal... nyilvááán
2012. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát olyannal semiképp sem járnék,aki nem jön be! Mert hülye azért nem vagyok. Aki okos jó humorú,de nem jön be,azzal nem fogok járni. Max barátok lehetünk,ha akaja. Egy iszonyat helyes de személyiségre totál visszataszító ember meg max szexuálisan indítana be. Max szex lenne köztünk,de az is csak max egy gyengébb pillanatomban.


Hát,hogy a kérdésre is válaszoljak,járni akkor már inkább a másodikkal,mert hosszútávon vele jól ki tudnék jönni,mégha nem is az esetem.


Szerencsére azonban nem egy lakatlan szigeten vagyok összzárva két ilyen sráccal.;)

2012. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem egy iszonyosan csúnyára gondoltam hanem inkább egy christiano ronaldo vagy egy woodie alen fénykorában :)
2012. okt. 17. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Minden lány a 2.-at mondaná, de minden lány az 1.-t választaná.
2012. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a nagyon okos és "jóhumoró" nyilván te vagy
2012. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyiket se !

De azért köszi ;D

2012. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok! Unalmamban kérdezgetek :D de amúgy amit mondtok elég szomorú mert szerintem a kislányoknak fontos a kinézet és késöbb lehet hogy az a férfi aki kevésbe "szép" sokkal jobb az ágyban. És lehet vele prógramokat is csinálni például vagy bármit...
2012. okt. 17. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Marha jó, ha a srác jól néz ki, de nem lehet vele beszélgetni, mondhatom. Ráunnál 1 hét alatt.


Inkább legyen átlagos,okos,vicces, mint egy jóképű tök! Nem csak mondom, nekem még sosem volt olyan hűdehajde Tom Cruise kinézetű pasim, de nem is bánom.

1:Kevésbé kacsingat jobbra balra.

2:Olyan jókat tudtam velük beszélgetni is.

A pasid ált. a legjobb barátod is egyben. Legalábbis a lányok nem úgy válogatnak, hogy de jó lesz mutogatni, mert q*va helyes. Ez a pasik szokása.

2012. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a másodikat választanám. :)

Fene a külsejét, ha nem tudok vele semmiről sem beszélgetni -.-

A belső pedig szépíti az embereket (legalábbis az én szememben nagyon!) :)

2012. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kevésbé helyed, de okos, jó humorú pasira szavazok:)
2012. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!