Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha egy pasi nem született helyesnek, hogyan lehet ezt kikerülni és ugyanolyan csinos lányokkal összejönni, mint ahogyan azt a helyes pasik tudják megtenni?

Figyelt kérdés
Mi az az eszköz, mi az a lehetőség amiből lehet ilyenkor merítkezni, hogy te is teljes életet élhess egy csinos lánnyal.
2012. nov. 23. 09:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha okos vagy és jó a humorod, az rengeteget segít!
2012. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát nem úgy veszem észre, hogy az okos pasikért, de egyben előnytelen külsejűekért nagyon kaparnának a csinos lányok. Én sem vagyok kövér és giliszta sem, egy átlagosan csinos lánnyal kiegyeznék.
2012. nov. 23. 10:01
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok férfi ismerősöm van akit a sors nem áldott meg szépséggel. Mégis női szemmel is (a nők eléggé kritikusak egymással) gyönyörű barátnőjük vagy feleségük van. Hogyan lehetséges?? A férfiaknak hatalmas szívük van. Nagyon jó a humoruk, és van köztük okos is.

Az én férjem sem egy Delon típus. Mégis imádom mert nagyon okos, és nagyon jó humora van.. Nem unatkozom mellette, és jó hogy mindig meg tud nevettetni.


Ezért egy jó tanács: Ha nem vagy jóképű, akkor legyél tiszta, ápolt, és legyen a belső kisugárzásod erős. Legyen humorod, legyél okos vagy csak egyszerűen legyél normális.

2012. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja, hát ez 14-16 évesen még kevésbé működik, mert a lányok ítélőképessége még... nem alakult ki.
2012. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha te nem vagy valami helyes, akkor miért várod el hogy a barátnőd nagyon szép, csinos legyen?


Az első válaszolónak pedig igaza van. Az intelligencia és a humor nagyon fontos. Előnyhöz juthat az, akinek van.

Minden nő más, ezért mások az elvárásaik.

Nem lehet általánosságokban beszélni. Ha egy plázacica kinézető nőt akarsz magadnak akkor elég ha gazdag, sármos, jól öltözött vagy, egyáltalán nem kell okosnak lenned, se viccesnek. Ha egy normális lányt akarsz, aki okos és szép is (természetes adottságai miatt) akkor nehezebb a dolgod. Ezek a lányok a legelérhetetlenebbek. Őket meg kell fogni a külsővel, le kell őket nyűgözni azzal hogy okos, tanult, művelt vagy. Tehát szinte tökéletesnek kéne lenned.

Egy átlagos, "kedves" arcú lányt könnyebben kapsz meg magadnak, szóval én azt tanácsolom hogy felejtsd el a modell szépségű, playmate testű lányokat és koncentrálj a saját képességeiddel, adottságaiddal azonos lányokra. Nagyobb esélyed van...



Igaz-e az, hogy a nők és a férfiak is elsősorban arc-centrikusak?


Nem is tudom. Olvastam kutatást, hogy a férfiak egy nőnél először a mellét, aztán az arcát, majd a testalkatát, fenekét nézik meg.

A nők kicsit számítóbban a férfi kiállását, testmagasságát, arcát, fenekét, ápoltságát stb. veszik sorba. Tehát sehol sincs első helyen az arc. Úgy gondolom, hogy az arcnak és a mimikának a következő ismeretségi fázisban lesz kitüntetett szerepe. Amikor már egy „pár” elkezd beszélgetni egymással. Feltehetően az arcnak nem csak a formája, hanem mozgása, kifejező ereje a fontosabb.


Egyáltalán hasonló szempontok vezérlik a nőket és a férfiakat?


Ez nagyon általános kérdés, ezért nehéz erre válaszolni. A partnerválasztásnál a nők gyakrabban gondolnak hosszútávra. Milyen lenne ez a fiú társnak, férjnek, apának? A férfiakban párválasztásnál ritkábban fordulnak meg ilyen hosszú távú gondolatok. A vágy, a megkívánás, a szimpátia náluk általában erősebb.


Miért tetszik az egyik nőnek a kisportolt férfi, a másiknak inkább a vékonyabb, de okos, intelligens férfi?


Értékrend kérdése. És miből alakul ki az értékrend? Hogy szüleim, tanáraim, TV, média mit közvetít, mit tart fontosnak. Van ahol a testi felépítettség, van ahol az intellektus fontosabb. Belső fejlődésen is keresztülmegy ez az értékrend, mely idővel részben függetlenedik a külső elvárásoktól.


[link]

2012. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Az előnytelen külsőt pénzzel lehet kompenzálni. Mással nem.
2012. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Kell egy határozott kisugárzás. Aki úgy áll hozzá, hogy úgyse kellek senkinek, annak nem is lesz csaja. Aztán intelligencia is fontos, legyen okos művelt, de okoskodó (az ilyenek irritálóak). Fontos a jó humor és a lazaság (azért szétesni nem kell) és tudni kell bókolni.

Az emberek imádnak magukról beszélni, ezért tessék okosakat kérdezni és beszéltetni a lányt, mutass érdeklődést iránta. egy jól irányított beszélgetéssel szerintem elérhető a randi.


Sokan tévesen azt mondják, hogy hú a pénzzel lehet lányokat fogni: aha de akkor a pénzed fog neki kelleni és nem te. Mondjuk nem árt, ha nem vagy csóringer, mert illik ezt azt fizetni főleg az elején, de azért nem árt tisztázni majd a játékszabályokat (nálunk hol egyikünk fizet, hol a másik vagy közösen, sztem így normális).


És nem minden a külső! A szép lány lehet okos is, de a külső akár egy üresfejű buta libát is takarhat. Szóval a nem túl szép lányok közt is találhatsz olyat, aki hozzád illik, kellőképp okos, esetleg azonos érdeklődési körötök van, veszi a poénokat.

2012. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ne búslakodj, én helyes vagyok nagyon ( korosztálytól függetlenül minden nő, lány megnéz, bárhol vagyok, bármit csinálok). de én se tudok csajozni. Sose tudtam. Hát ez van :)Szóval nem hinném, hogy ez az irányvonal a nőkhöz, lányokhoz.
2012. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Most nem azért, de ha neked nem kellenek a csúnya lányok, akkor a szépeknek miért kellene csúnya fiú? ;))

Hol ebben a logika?

2012. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sokat kell próbálkozni. Nagy számok törvénye.
2012. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!