Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hova vigyem? ::'D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hova vigyem? ::'D többii lent,

Figyelt kérdés
15éves srác vagyok. pesten van haverom és sokat járok fel hozzá (soproniivagyok) és ott láttam egy lányt a suli előtt (másik havert vártuk xdd) és a spanom elmondta h naggyábol ismeri . megkerestem fészen beszélgetünk sokat meg kamoztunk is nem egyszer de nem taliztunk... de most elhivtam randira és igent mondott. szerinetek hova vigyem? pesten kéne vlmi joo hely. mozi? vagy az nem jo? igazábol nemtudom. köszii előre is.:)
2012. nov. 26. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi soproni van itt :D Üdv!
2012. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vid el színházba.

És is oda vittem az egyik barátnőm nagyon tetszett neki.

Aztán este át jöttünk hozzánk és hát megtörtént aminek meg kell! :D

16/F

2012. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

moziba ne!

F19

2012. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hideg van,mindenképp beltéri.Pesten van egy Dzsungel kávézó és étterem.Az jó lenne,keress rá neten,lehet hogy előre be kell jelentkezni.
2012. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sirius teaház! vagy altair.. kb ugyanott vannak:D
2012. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!