Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért támad ennyire a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támad ennyire a barátnőm csak mert nagyon tetszik egy srác?

Figyelt kérdés
Csak képről ismerem a srácot és megmutattam a barátnőmnek és mondtam, hogy nekem nagyon bejön. Erre ő elkezdte cikizni minden lehetséges módon, hogy milyen ronda, nyomorék, sokkal jobbat érdemlek... Na de ha nekem ő tetszik?? Mindig azt mondja, hogy sokkal lejjebb adok, mindig én vagyok a "szebb" a kapcsolataimban és nekem mindig a nálam csúnyábbak jönnek be.
2012. nov. 27. 01:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és ráadásul szerintem a srác nagyon helyes, "minden csaj álma", úgyhogy nem is értem a barátnőmet...
2012. nov. 27. 01:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki is tetszik.
2012. nov. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. Tudom, hogy milyen pasik jönnek be neki és nem ilyenek :D
2012. nov. 27. 01:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalább nem fogja elvenni tőlled:D
2012. nov. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az biztos :D
2012. nov. 27. 01:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Féltékeny
2012. nov. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt, hogy egy csajnak nagyon bejöttem, de a barátnői végülis lebeszélték rólam, mert hogy ő sokkal szebb nálam meg mennyire leadná velem a szintet. Nem sok esélyt ad nekünk a világ, még ha valakinek tetszenénk is, a társadalmi nyomás akkor se hagyja, hogy boldogok legyünk.
2012. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 laci911 ***** válasza:
Igen ez nagy féltékenység mert ha neked tetszik akkor nagy eséllyel van az ,hogy neki is amúgy meg a nők nagyrésze nemtudja mi kell neki csaj a sexuàlis kisugàrzàsàba szeretnek bele magas a tesztoszteron szintje....gondolom a baràtnőd is ezért kamuzik neked....esetleg adj a palinak egy esélyt....a baràtnőid meg ha tényleg nem tetszik és ősszejöttök akkor nincs gond ,,,,,a gond csak akkor jön elő ha elkezdenek sutyiban beszèlgetni.....tehàt jöjjetek össze és ismerd meg.
2012. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De még mindig úgy gondolom, hogy nem lehet féltékeny mert azt mondja, hogy szerinte a srác csak 5-ös egy 10-es skálán. Másokat is megkérdeztem és szerintük is. De nekem 10/10!!!:(

2012. nov. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!