Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele fogok abba őrülni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok abba őrülni, hogy ronda fiú vagyok és emiatt halálra szorongom magam lányok előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Teljesen bekattanok a külsőségektől, ami a lányoknak manapság annyira fontos. Például nem egy lány lerondázott már, erre fel másnap nem az történik, hogy valami kukutyinban élő kiscsaj rámír f@szbukkon, hogy helyes vagyok és kérdezi a koromat. Aztán én felpörgök, hogy lehet mégsem vagyok csúnya, hogy van esélyem nekem is egy barátnőre, erre fel elkezdek ismerkedni környékbeli láynoknál, aztán mi lesz megint?! Lerondáznak, lekoptatnak, nagyon durván a lelkembe gázolnak csak, mert nem vagyok egy álompasi. Aztán újra depi, majd megint eltelik pár nap, ismét új rajongó az átkozott f@szbukkon. Volt olyan is, hogy egy nap két lány is rám írt, hogy bejövök neki! Aztán persze ebből sem lesz semmi, mert vagy távol élnek a lányok vagy nem jönnek be nekem jellemre vagy külsőre. Például egy lány, aki szintén kukutyinban él, ma hisztizett is csak, mert nem járok vele, hiába mondta, hogy nem akarok távkapcsolatot nem értette meg és még be is mutatott f@szbukkon nekem, na mégis ezek után mit akar az ilyen?!

Nagy ritkán lányok szemeznek velem buszon vagy csak úgy az utcán, hajsimítgatás is megvan általában ilyenkor meg a szemüket is lesütk, ahogy egymás mellett megyünk el. A poén, hogy ezek a lányok még szépek is, bejönnek nekem meg minden frankónak tűnik. Szóval neten a csúnya vagy átlagos és az ország másik felében élő csajok nyomulnak rám, míg élőben a szép, de környékbeli láynok szemeznek vagy bámulnak meg, babrálják a hajukat és társai. Persze lehet tévedek, lehet nem is jöttem be ezeknek a szemezős, bámulós lányoknak, de a neten tutira bejöttem már néhány lánynak, meg egyszer volt olyan pár éve, hogy egy lány odajött hozzám, mert tetszem a barátnőjének, de olyan is volt, hogy egy lány előttem sétált az utcán, majd hátranézett és mosolygott rám, miközben rám nézett. De a poén, hogy tényleg nem vagyok jó pasi, sőt szerintem nagyon is ronda vagyok, arra is szokam gondolni, hogy így gúnyolnak ki, de haveromék is láttak egy-két ilyen dolgot és szerintük bejöttem ezeknek a lányoknak. Hát, nem is tudom, túl csúnya vagyok én azokhoz a szép lányokhoz szerintem. Sokan mondják, hogy ronda vagyok, mások meg helyesnek tartanak én emiatt már kezdek bekattanni és nem is merek lányoknál kezdeményezni, csak neten néha, de ott is érzem, hogy túlságosan szépek a lányok hozzám és inkább igyekszem max átlagos külsejű lányokra írni, de mégis inkább azoknak a lányoknak jövök be külsőre, akik véletlen látnak meg és nem is egyszer f@szbukkon ezek a lányok mernek si rám írni, kezdeményezni, de sajnos élbően már nincs ilye nszerencsém, a szemezős lányok sosem szólítanak le, se az a lány, aki egész úton engem bámult buszon, mintha el lett volna bűvölve tőlem, mást nem tudok erre mondani, azóta sem nézett így lány ilyen sokáig.

Szeretném tudni, hogy vajon bejöttem-e a szép lányoknak, de félek már sosem tudom meg, hogy mi az igazság. Csak azt tudom, hogy a lányok egy rész lerondáz, a másik helyesnek tart meg van a közömbös rész, aki észre sem vesz úgy megy el mellettem.


2012. nov. 27. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már most is pszichiáterre van szükséged.
2012. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De miért szólítana le téged egy lány? Bakker szerintem ilyen kb sosem fordul elő. Milyen egyértelműbb jel kell még annál, hogy rád mosolyog? Magadnak köszönheted a nyomorod, mert még akkor sem lépsz, mikor ott a lehetőség.
2012. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te rondának tartod magad, de szép csajt akarsz?

Te is csak a külsőségekkel törődsz, tehát te sem vagy különb azoknál a lányoknál.

Amúgy az, hogy valaki mit tart szépnek, az elég szubjektív dolog. Valószínűleg azok a csajok szépnek láttak, ilyenkor kérdezd meg hogy mitől tűntél nekik szimpatikusnak.

"se az a lány, aki egész úton engem bámult buszon, mintha el lett volna bűvölve tőlem"

Most kicsit gonosz leszek, de én már bámultam meg pasit buszon, mert életemben nem láttam olyan ronda embert.


Amúgy meg ne görcsölj rá. Mi a jobb, ha nem-et mondanak, vagy ha meg sem próbálod?

2012. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rinyagép.
2012. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:D:D:D Miért mit vársz még te szar?


Ha tényleg így van, akkor miért nem ragadod meg a tökeidet, és lépsz oda ahhoz a csajhoz, amelyik előtted tellegeti magát?


Vagy mire vársz, hogy azt mondja "huhhh, micsoda csődör vagy" és egyből az öledbe rakja a punciját? A nők (főleg az elején) nem szóban fejezik ki a vonzalmat.


De túl sokat kéne még ide írnom, hogy megértsd, meg látom, hogy már most is lelki sérült vagy.


A vége az lesz, hogy te leszel az "írjunk ki a GYK-ra nőfikázó kérdéseket" klub új tagja.

2012. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gumiszoba szerintem tökéletes neked...
2012. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!