Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit szóltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok egy olyan fiúhoz aki egész nap puruttya extrémen lóg (hullák, testek, torokvágás, élve akasztás, boncolda stb. ) és halálra röhögi magát az ottani videókon. És imádom az érzést amikor mások megvetnek és meggyűlölnek. (? )

Figyelt kérdés

Tegyük félre a mostani nézetemet és megkérdezném tőletek, hogy összejönnétek ilyen fiúval?

Semmin sem tudok nevetni a humorom egyenlő a minusz 200-al.

Csak olyankor érzem jól magam és tudok nevetni ha látom, hogy valakinek fájdalma, bánata vagy egyéb baja van.


Én úgy érzem, hogy ez a mai lányoknak kicsit sok, talán azt hihetik rólam, hogy túlreagáltam az eddigi életem és ez az eredménye.


Nagyon rideg és érzéketlen vagyok mindenkivel szemben, érzem, félnek tőlem...VAN VALAMI HUMORTABLETTA ERRE?


Ha vidámabb lennék, ha vidámabbak lennénk, az olyan fiúk akik olyasmik mint én antiszociális, visszahúzódó, deviáns viselkedésű, csökkentett érzelmi képességekkel élő emberek lehet ha megváltoznánk egy kicsit vidámabb irányba lehet, hogy könnyebben menne minden az életben?


Na most akkor már belemegyek, tegnap azt hiszem, tényleg, lehet, hogy csak hiszem, de lehet, hogy megtetszettem egy lánynak. Beszélgettünk....na jó váltottunk 3-4 mondatot, megdicsért, hogy fiatalosan nézek ki... erre én, aha kössz. Aztán jött a nagy dumás KU.RVA VIDÁM foszer, aki nem, hogy nálam, de még a lánynál is fiatalabb volt. Aztán el kezdtek beszélgetni, nevetgélni és leléceltek.


Pi.csába, hogy legyek, hogyan legyünk vidám/vidámabbak?


érzem, hogy ez a gond!!!


2012. máj. 27. 11:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
habár, most látom, hogy mi is az én gondom:D:D:D
2012. máj. 27. 11:59
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Azonnal felejtős kategória.... Mert ez nem normális.....
2012. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

hagyd ott az extrémet

leszokáshoz elsőre kezdd el a sima puruttyát olvasni

2012. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Próbáltam előhozni az elmebeteg énemet, de még neki is sok. Nagyon gonosz vagy. :( Miért jó, hogy más szenved? :( Nekem ez sok... Próbálj változtatni magadon, mert ez nem normális. Ne szégyellj pszichológushoz fordulni!
2012. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én is ilyen vok
2012. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

[link]

Fordulj pszichológushoz...

2012. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Tuti nem jönnék össze veled.

Menj orvoshoz.

2012. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ijesztő. Biztos nem jönnék össze ilyen emberrel.
2012. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

de nem akarok orvoshoz menni.

neten nincs olyan, hogy leírom, hogy mi a bajom, mi bánt engem, mi juttatott idáig stb...ők elemzik és megírják, hogy mit kell tennem vagy szednem.

2012. máj. 27. 13:38
 10/17 Ci.ara ***** válasza:
64%
Na az ilyen pasiktól mentsen meg az ÉG!
2012. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!