Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, akivel eddig kétszer találkoztam. Nagyon kívánom és legszívesebben megcsókolnám és jönne, aminek jönnie kell. Miért nem lehet ilyen egyszerű minden?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a szexuális aktivitásom csúcspontján, amikor hormondömping árasztja el a testem és minden nap égek a kielégületlen vágytól, pont most nem találok olyan férfit, akivel párkapcsolatot tudnék kialakítani. Nincs az a személyiség, ami levesz a lábamról, illetve remélem van, de nem találtam meg egyelőre. Így a döntő tényező számomra jelenleg az arc, a test, a hang, a kisugárzás, a szexiség.

Ha erre a férfira "rámásznék" mit gondolna? Ő kért először találkát és nekem tetszett is, de nem akartam lerohanni, de a kielégületlenség eme szakaszán lehet megkockáztatnám a megítélésem az ő szemében egy jó szex reményében.


2012. nov. 27. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jó csak vagy simán:) Férfiakat könnyű ilyen téren "meggyőzni". Csak lassan eszkalálj.
2012. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az kellene megkülönböztessen bennünket az állatoktól hogy elméletileg tudunk parancsolni ezeknek az ösztönöknek.
2012. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ő kért találkát akkor mégis csak egyszerű. Megcsókolod, ˝Szia˝ és minden megy tovább.
2012. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerinted ez különböztet meg az állatoktól, hogy elnyomjuk a vágyainkat? :)
2012. nov. 27. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan cselekedj!Nem vagy már gyerek!Védekezz és ennyi!
2012. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2# SPOILER VESZÉLY


Még mindig állatok vagyunk, lásd háborúk, a bulvárszenny, csodáltos viselkedés társainkkal, stb.

2012. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, ha a szex állatias, mi abban a rossz?

Érdekes ember anyák sokszor megölik/eldobják/megmikrózzák a gyerekeiket, egy állat sokszor jobban szereti a másikat, mint az emberek Számomra ez nem probléma, ha valaki szerint állatias dolog, de az emberek is állatok, főemlősök.

Beszéljünk inkább a szexről.

2012. nov. 27. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:

21:58


Csak a saját nevedben beszélj :)

2012. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!