Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok most legszíves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok most legszívesebben azzal akit szerettek vagy aki tetszik vagy akihez vonzódtok? (:

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 20:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Jól dugnék vele
2010. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
én vele lennék egész nap...:P
2010. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Mivel utál, és fél tőlem, ezért fognám, odanyomnám a falhoz, ő mondaná, elcsukló hangon, hogy kérlek ne... én mondanám, ugyan már, semmi gond nem lenne... magamhoz húznám, és érezném, ahogy remeg, a félelemtől, én cirógatnám a hasát, érezném szapora pulzusát... beleszippantanék a hajába, ajkammal, nyelvemmel elkezdeném kóstolni nyakát, vállád, és elkezdene sírni.. Az arcán legördülő könnyeket nyelvemmel lenyalnám, puha, hamvas arcbőre és a forró, sós könnye olyan extázisba ejtene, hogy egyre vadabbul csinálnám, már egy centi sem lenne közöttünk... mondaná, kérlelne, hogy ne csináljam, de én nem állnék meg, mondanám, hogy "kis bolond, nem kell félned"... És benyúlnék a felsője alá, szépen masszírozva hatalmas melleit... Aztán megfognám csípőjét, megpördíteném, belenéznék rémült szemeibe, és megcsókolnám, és remélném, visszacsókolna... Na milyen? :D
2010. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
nálunk van egy tó a városban, ahol lakunk és annyira hangulatos ilyenkor este nyáron kiülni, hogy az valami hihetetlen...sokan vannak de mégis egyedül tudsz lenni, kávézók, cukrászdák, zene szól...annyira romantikus lenne ott ülni a kiszemeltemmel vagy sétálni majd a randi végén egy orbitálisan szeretkezni:D
2010. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
*orbitálisat
2010. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

nem tudom, de jó lenne ha itt lenne velem :)

de sajnos elment bulizni :( és ma egész nap nem beszéltem velen :( olyan rossz ez így :(

2010. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2010. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 kevin42 ***** válasza:
Én megölelném és kényeztetném, ahogy neki jó.
2010. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:39

Nem, de érdekes kérdés!

2010. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
amúgy 20:34-es miért fél tőled a csaj?
2010. jún. 19. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!