Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen lezser alak sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lezser alak sosem fog nekem udvarolni?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút aki nagyon aranyos helyes jóképű. Szóval több mint rendben van, nagyon bejön. Csak az a gond vele, h eszméletlen lusta és lezser. Kellemes társasági partner, mindenkivel toleráns és nyugodt. Higgadt és hidegfejű. De úgy szeret kibújni a felelősség alól, szereti odázni a teendőket, és irtózik mindenfajta közönségességtől durvaságtól nagyon konfliktus kerülő. Egy kicsit flegma, és olyan magánakvaló. Nagyon jól el lehet vele szórakozni, mer nagyom okos, és jó fanyal humora van. És látom rajta h nagyon bejövök neki, csak ő nem az a fajta aki kimutatja az érzéseit, ezt is szereti eltitkolni, próbál úgy tenni mintha nem lenne semmi ,de én látom amit látok. Most nem tudom, h félénk lenne, vagy csak szabadságra vágyik és nem akar elköteleződni. Hogy hozhatnám ki belőle azokat az érzéseket amit valószínűleg irántam érez? Vagy várjak és ne csináljak semmit, hátha magától benő a feje lágya?

2012. nov. 28. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Hát valószínűleg nem. Tudom, mer' én is ilyen vagyok. Félig-meddig.
2012. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szervusz !


A kor ez esetben komoly kérdés. Ha egy gimnazistáról beszélünk akkor igen, elképzelhető hogy levetkőzi a zárkózottságát. Ha idősebb férfiról van szó az már más tészta.

Annak hogy lusta, és kibújik a felelősségek alól szerintem vajmi kevés köze van ahhoz hogy szerelmet vall e neked vagy sem.

Az effajta "vallomásokat" nem lehet kicsikarni, az is elképzelhető hogy elriasztod magadtól ha nagyon próbálod rávezetni azokra az érzésekre amiket te feltételezel.

Nem tudom mióta tart ez az állapot de fél évnél tovább nem érdemes húzni, mert hamar barátsággá szelídül egy ilyen dolog.

Neked nem kell lépéseket tenni ez ügyben ha nem vak akkor látja rajtad hogy vonzódsz hozzá, ha meg ilyen be*zari akkor nem is kell több időt rá pazarolni.

Aki nem képes felvállalni az érzelmeit, és férfiként viselkedni az az élet más területein is ilyen félénk és visszahúzódó lesz döntsd el neked alkalmas lenne e egy ilyen kapcsolat.

Természetesen ha te egy irányító típusú személy vagy akkor tökéletesen passzol a papucs a lábadra.

Remélem nem veszed sértésnek.

Bármi kérdésed lenne örömmel válaszolok rá.


Üdv : Rumcájsz

2012. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát papucsnak biztos nem mondanám, ahhoz túlságosan makacs és öntörvényű, szerintem inkább azzal van a gond h még nem érett meg 1 komoly kapcsolatra. valószínű ezért ragad le sokszor a felszínes lányok között...
2012. nov. 28. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy nyomorék lúzer. Dehogy érez irántad bármit is, álmodj királylány! Mit foglalkozol vele?! Vagy megtaláltad mint zsák a foltját???
2012. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, hogy merre laksz?
2012. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar megérzni párkapcsolatra. Vannak akiknek ez egy kifejezetten taszító közegnek számít. Jobb egy laza szexkapcsolat, eljátszogatni egykét könnyen kapható macával, és élvezni az életet, mint hosszasan jópofázni, hazudni, képmutatóskodni egy barátnő jelöltnek, aztán szenvedni vele időről időre, utána meg ömlik a felelősség, kötelesség, elvárás a nyakadba amit egy nő sugároz, főleg hosszútávon, és főleg családalapítási szándékkal később. Ez nem midenkinek vonzó. Főleg a mai jövő nélküli világban nem. Jobb a mának élni mint hosszútávra tervezni szerelem szex témakörre vonatkozóan!
2012. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!