Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok rólam, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam, hogyan hozhatnám elő az igazi énem a mindennapi életben is?

Figyelt kérdés

Én egy jó fiúnak nevelt 22 éves srác vagyok, akibe sajnos annyira a jó fiúságot nevelték, hogy emiatt totál esélytelen vagyok a lányoknál, hiszen nekik a bunkózós,kötekedős, nagydumás állatok kellenek és kellettek mindig is. Én meg inákbb a csendes, jó tanuló, magányos srácnak letten kinevelve, apám szigorú volt, ha visszamertem szólni ütött. Így ez átment a mindennapi életbe is és jó formán mindenkivel kedves és segítőkész meg meghunyászkodó, konfliktuskerülő lettem és senkinek sem szóltam vissza, hanem megtartottam magamnak az egyet nem értésemet inkább, nehogy konfliktus legyen.


De az az igazság, hogy egy ideje már nem bírtam tovább ezt a jó fiús álcát és elkezdtem lesüllyedni, piához nyúltam, mert így tudtam előhozni igazán az igazi, laza rossz fiús énemet és a bulikban is csak így tudtam a lányokhoz közelebb kerülni, soha azelőtt nem mertem a lányokhoz közelíteni olyan céllal, hogy én akarom őt vagy szexeljünk, de ittasan simán. Nos emaitt rászoktam a piára és hónapokon keresztül csak a piálások minden hétvégén, egy igazi állat jött belőlem elő, de igazából nem értem el nagy sikereket, mert józanon újra egy vesztes, jó fiú lettem, aki esélytelen a szép lányoknál.


Egy ideje rájöttem ez így nem mehet tovább mivel a pia miatt egyre jobban elcsesztem az életem és a tanulmányaimra sem koncentráltam már igazán. Most leálltam pár hete, azóta semmit sem ittam. Pénzem sincs, totál lent vagyok anyagilag.


De megőrülök, hogy nem tudok olyan rossz lenni, mint részegen és hiányzik az az állapot, amikor lazán odamertem menni akármelyik lányhoz és leszólítottam, vagy rányomultam.


HOgy lehetnék józanon is igazi rossz fiús, hogyan nyomhatnám el a jó fiús énemet. Ez annyira szánalmas és gyenge, hogy rosszul vagyok magamtól, rossz akarok lenni és erős, mint részegen, mindenkineek beszólni és csajozni újra!


2012. jún. 16. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A rosszfiúkban a magabiztosság az, ami vonzó, nem pedig az, hogy bunkó tahóként viselkednek. Szóval maradj nyugodtan kedves és segítőkész, de attól még állj ki magadért és bízz magadban.
2012. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a pia csak egy eszköz volt, ami oldotta a gátlásokat. olyan eszközt kell találnod helyette, ami ugyanolyan hatásos, ha nem hatásosabb és nem káros. nem fű, nem drog, nem hasonlók. pl kezdj el sportolni valamit, érj el sikereket, legyél rájuk büszke. akkor a gátlások is feloldódnak :)
2012. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első,a magabiztosság a vonzó az emberekben...az,hogy felvállalják önmagukat,mernek valakik lenni,és nem a birkatömeget majmolják...
2012. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó de mi az igazi éned? Aggatod a jelzőket össze-vissza, szidod a neveltetésedet, aztán a többi tahót... ez arról tanúskodik hogy előtte fejben kell rendet tenned. Mondjuk ha részegen mersz közelíteni, már jót jelent.

Ajánlanám a "szakirodalmat", de egyrészt nem árt tudni hozzá angolul, másrészt neked még az is lehet hogy elmenne a kedved tőle.

2012. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igazi énem, amelyet csak kevés ember előtt tudok mutatni. Humoros, laza, jókedélyű.
2012. jún. 17. 00:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ez már jobban hangzik. Fejlesztened kell ezeket a tulajdonságaidat, azonosulni velük a rád aggatott szerepek helyett.
2012. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Túl feszült, illedelmes, udvarias, komoly, kicsit szorongó vagyok idegen emberek között főleg. De még suliban is ilyen voltam valamiért. Csak kevés ember előtt tudom az előnyös laza énemet adni. Szeretnék kitörni, de igazán megy.
2012. jún. 17. 01:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Túl feszült, illedelmes, udvarias, komoly, kicsit szorongó vagyok idegen emberek között főleg. De még suliban is ilyen voltam valamiért. Csak kevés ember előtt tudom az előnyös laza énemet adni. Szeretnék kitörni, de nem igazán megy.
2012. jún. 17. 01:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Figyu, én is... ha nem is "udvarias" (nem volt túl jó neveltetésem), de mindenkéép gátlásos, visszafogott, olyan akit észre se lehet venni. Ebből sokat lefaragtam az évek során, egy elhatározással kezdődött, egy alapozással folyatódott, az utóbbi 3-4 évben pedig egyre újabb és újabb helyzetekbe keveredek, a Sors keze is benne van, meg az is hogy tudatosan próbálok nem menekülni előlük, szóval vannak ezek a helyzetek, most is van legalább kettő. És marha nehéz, és idegesítő, de tudom hogy megerősödve jövök ki belőle, egy adag gátlással kevesebb, és egy adag élménnyel több lesz bennem.

Azt tudnám javasolni (én is ezt csinálnám, de most nem aktuális), hogy próbálj csajokkal ismerkedni. De úgy, hogy ne legyél részeg, esetleg 1-2 sör belefér. Csak beszélgess velük. Tét nélkül. Kérd el a telefonszámukat, ilyesmi. Lényeg hogy minél többel kerülj kapcsolatba. Lehet hogy egyik se lesz a nőd, egyikkel se fogsz lefeküdni, de a célodhoz közelebb visz. Valahogy próbáld meg ezt kis pénzből megvalósítani.

2012. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!