Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal aki vagdosta és éheztette magát? 16/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 11:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
nyugi,nekem is volt ilyen korszakom,és most a világ legboldogabb embere vagyok a párom mellett,pedig a hegeim is igen szépen látszanak.csak azok a hegek a karomon vannak,és már nem a lelkemben :) ha megtalálod a "párod",őt úgysem fogja érdekelni
2012. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Miért ne ember függő? Nyugi lesz még neked is jobb híd el!
2012. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ha már csak volt és nem most akkor nem látnám akadályát. De azért az okára mindenképp kíváncsi lennék.

De ha ez nála folytatódna akkor beraknám egy szép fehér szobába..

2012. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
En pl nem birom azokat az embereket akik vagdossak magukat eheznek mert nekik kib@szott szar mert emoznak itt nekem anyum meg halt 2008 ba nem tettem kart magamba nem vagdostam magam nem akartam veget vetni az eletemnek mert nagy marhasag lett volna akk apumnak kelett volna cipelni a terhet felesege meg halta akit szeretett meg meg a fiat is el kell h temesse na nee..... attol azert mar eretteb gondolkodassal rendelkeztem h jajj megolom magam vagdosom h mas is lassa h jajj ennek valami lelki baja fan mert .... b@zd elvezd az eletet 1 x vagy fiatal. a majomsagokat meg hagyd az elmebetegekre. 24 F
2012. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
k.rvára érdekes,hogy miért lettem lepontozva.azért,mert éheztettem és vágdostam magam?jesus,8éve volt már :D és igenis úgy gondolom,hogy ezekből a 'betegségekből' akaraterővel baromira ki lehet gyógyulni,és lehet normális élete.és lehet,hogy szarrá van vágdosva a kezem,de mégis van egy álommelóm,egy álompasim,egy áloméletem,és már csak régi emlékek ezek a dolgok.egy szociálisan érzékeny ember sok hülyeségre képes.csak meg kell erősödni.ennyi.
2012. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
nem, mert nincs szükségem egy lelkironcsra.
2012. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Amennyiben tetszik és jó fej, akkor igen, nem számítanának a vágások nyomai sem, de ha még mindig meg akar halni, vagy valami hasonló, akkor nem. 20/f
2012. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem.
2012. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nem, mert az ilyen energia vámpír. tapasztalat. mind az.
2012. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%
Én nem,hülyékkel nem járok.
2012. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!