Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hasonlítok egy nagy PUA-ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlítok egy nagy PUA-ra arcban, aki nem egy helyes pasi, vajon, ő hogy tudta feldolgozni, hogy ronda és ennek ellenére is sikeres lenni a lányoknál, amikor ő maga is beismeri, hogy számít a külső a csajozásban?

Figyelt kérdés
Én is próbálom feldolgozni, de nem megy. Rosszul vagyok, ha belenézek a tükörben, rosszul vagyok, ha ki kell mennem emberek közé. Szégyellem, hogy ilyen ronda vagyok, szorongok, feszengek emberek között, állandóan attól tartok, hogy valaki beszól, hogy "fúj, de ronda vagy!" vagy kinevetnek. Például valamelyik nap is alig érkeztem meg a buszmegállóhoz és nevetni kezdtek páran hátrébb, egyből azt gondolta, hogy tuti engem nevetnek, nem is mertem hátranézni, nehogy még be is szóljanak, de persze lehet csak beképzeltem a dolgot, nem tudom, de így nagyon rossz élni, főleg, amikor annyira sok helyes srác van, akire tapadnak a szebbnél szebb lányok, én meg inkább csendben, magamnak el vagyok és igyekszem elrejteni magamat, pont azért, mert szégyellem, amilyen csúnya vagyok és emiatt ma már ott tartok, hogy örülnék, ha bármilyen lány is elfogadna ilyen külsővel és tudna szeretni. Folyton szeretethiányom van és én is szeretnék már szeretni egy lányt végre. Mivel ronda vagyok, nem is számítok szép barátnőre, de nem is ez a lényeg, hanem a jellem, a személyiség szerintem. Hiába szép valaki, ha nem érzem magamat jól vele például.
2012. nov. 29. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
halal az osszes pua-ra!
2012. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyikre hasonlítasz?
2012. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:
valaki linkeljen már be egy ilyen pua-t
2012. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tyler913 ***** válasza:
Apa kezdődik...Már megint Te vagy az?
2012. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 laci911 ***** válasza:
Mysteryre
2012. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Mystery egyáltalán nem ronda. Csontos, markáns arca van, a nők szeretik az ilyet.
2012. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj,én mint lány irom,hogy láttam már többször is olyat h egy kevésbé helyes (mondhatni ronda) fiúnak szuper csini barátnője volt.És hogy lehetséges ez? Az h azt a csajt nem a csávó külseje fogta meg hanem a személyisége! Tehát ne bujkálj!Ha meglátod h röhögnek (rajtad) vagy vmit beszólnak szóljál nekik vissza,és tutira nem fognak többet :DD Járj el edzeni, az is segit a dolgokon.(magabiztosabb leszel) Szóval csak fel a fejjel és fel fognak majd rád figyelni a csajok,csak ne bújj el a többiek elől és ne félj!
2012. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"vagy vmit beszólnak szóljál nekik vissza,és tutira nem fognak többet"

-Meg akarod magad veretni? Akkor halgass a kis csitrire.

Ha ép végtagokat akarsz halgass rám!

-Kezdj edzeni (kell tápkieg+multivitamin)-EZ NEM SZTEROID HALLOD!?

- A stílusod: ilyen kigyúrt állat legyen rövid hajjal és körszakállal.

2013. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg Jimmire hasonlítasz, igaz?
2013. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!